0
Ми в соцмережах
Штабелер: різновиди обладнання

РІЗНОВИДИ ШТАБЕЛЕРІВ

збільшити зображення Штабелер складський: різновиди обладнання.

Штабелер в даний час є одним з найнеобхідніших видів обладнання для ефективної організації роботи складу. Без нього роботу сучасного сховища просто неможливо уявити.

Основне його призначення на складах - це переміщення піддонів з вантажем при роботах в приміщеннях з подальшим укладанням вантажів в стелажі в кілька ярусів.

При невеликій ціні штабелери дуже функціональні і здатні забезпечувати значні обсяги переміщуваних вантажів. Слід наголосити й на тому, що експлуатація їх деяких видів вимагають спеціального навчання і ліцензії.

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує вузькопрохідні, висотні, гідравлічні штабелери різних видів в широкому асортименті. Якщо у вас виникли труднощі з вибором потрібного обладнання для складу, фахівці компанії нададуть необхідну допомогу і допоможуть підібрати підходящий штабелер.

В цілому ці пристрої діляться на чотири основні групи.

Ручні гідравлічні - це пристрої з гідроциліндром штовхального типу. Використовується такого типу штабелер в невеликих складах з невисокими рівнями зберігання і невеликим товарообігом. Вага вантажу, що піднімається обмежений фізичною силою оператора.

Електроштабелери піднімають вантаж завдяки електронасосу, який нагнітає масло в гідроциліндр. Переміщення його виробляється вручну.

Самохідні штабелери приводяться в рух електроприводом. Швидкість їхнього пересування до 8 км / год. Оператор при цьому знаходиться в кабіні. В одних різновидах робоче місце оператора рухається разом з вантажем, дозволяючи йому особисто контролювати процес навантаження. В інших - фіксована кабіна, обладнана системою відеоспостереження, знаходиться на рівні підлоги.

Річтрак (ричтраки, річ трак) відноситься до групи висотних пристроїв з висувною щоглою. Вони поєднують в собі основні переваги навантажувача і штабелера. Ричтрак досить швидкий. Його швидкість досягає 12 км/год, а швидкість підйому до 0,6 м/с.

Основні види штабелерів


Тип штабелера
Висота підйому, м.
Вантажопідйомність, кг.
Ручний3 до 1500
Електроштабелер3,5 до 2000
Самохідний6 до 3500
Ричтрак12 до 2500


Завантаження техніки буває фронтальним та боковим, а сам механізм підйому вил - вільним або фіксованим.

Вибираючи штабелер необхідно звернути увагу на його вантажопідйомність, висоту підйому вил, мінімальну висоту вил, їх ширину і довжину, а також на швидкість підйому. Враховується також габарити, радіус розвороту, швидкість пересування і час автономної роботи.

▲  вгору