Ми в соцмережах

Штабелери для ручної комплектації замовлень (комплектувальники замовлень)

Ефективна вибірка і комплектація замовлень дуже важливі, оскільки від цього безпосередньо залежить ефективність і продуктивність роботи. Враховуючи це, компанія Toyota Material Handling Europe пропонує повний модельний ряд штабелерів для комплектації, які володіють відмінною ергономікою, а також гарантують надійну безпечну експлуатацію.

У цьому модельному ряду штабелери комплектувальники замовлень ВТ для вибірки і комплектації на різних рівнях завжди можна знайти модель, яка підійде для конкретних умов та застосування. На всіх моделях даної серії штабелерів використані такі передові технології як BT Powerdrive, концепція управління E-man і BT Optipace, які забезпечать вам високий рівень надійності, зручності та ефективності експлуатації.

Функція ВТ-Powerdrive

Увеличить изображение. Комплектувальники замовлень в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Функція ВТ-Powerdrive

Повністю інтегрована система приводу, що забезпечує ефективність експлуатації, безпека оператора і високу продуктивність.
Що це таке?
Традиційна система приводу заснована на управлінні, яке активується через перемикачі в ручці управління. Сигнали в систему приводу передаються на контролер через безліч кабелів, які піддаються зносу.

Функція BT Powerdrive заснована на принципі безконтактної технології, яка практично не має елементів що піддаються зносу. Сигнали передаються на логічну плату через магнітний датчик (немає контакту = немає зносу). Ця перевірена система CAN-bus підвищує надійність системи приводу під час експлуатації.

Концепція управління E-MAN

Увеличить изображение. Комплектувальники замовлень в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Концепція управління E-MAN

Управління E-MAN легко і зрозуміло. Недосвідчений оператор може легко навчитися керувати машиною. Концепція управління E-MAN - є ключовою сполучною ланкою між оператором і серво-двигуном, яке полегшує управління технікою, дає оператору можливість повністю сконцентруватися на виконанні поставлених завдань.
Міні ручка
Міні ручка має бустерне управління та забезпечує безпечне управління однією рукою. Таке полегшене управління забезпечує гнучкість в роботі оператора і спрощує маневрування. Керуючи однією рукою, оператор має можливість звірятися з переліком замовлень в іншій руці або одночасно працювати сканером.
Гнучке рішення
Ручка може бути спрямована вправо або вліво від корпусу машини для зручності кожного індивідуального оператора при будь-яких операціях. Ця опція дуже зручна, коли оператор управляє машиною, пересуваючись поруч пішки. Також полегшує маневрування в складних.
Безпечно і легко
Пересуватися поряд з машиною пішки і легко, і безпечно. Також для збільшення безпеки зменшений радіус повороту і якщо оператор не стоїть на платформі під час роботи машини, вона рухається не швидше 6 км / год (на вимогу можна запрограмувати на меншу швидкість).
Функція E-MAN мається для всіх моделей за вибіркою замовлень OPUS.

▲ вгору