Ми в соцмережах
Страницы | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
24.03.2017

Складська техніка - необхідне обладнання для сховища

Складська техніка застосовується в будь-якому сховищі виробничих або торгових підприємств, а також логістичних центрах і перевантажувальних базах. Оптимізація складської діяльності, полегшення робіт із навантаження-вивантаження, прискорення часу на переміщення і складування - є основними завданнями такого обладнання. Для правильної вибору необхідної техніки саме для специфіки Вашого складу рекомендуємо звернутися до наших фахівців.

20.03.2017

Стелажі металеві: цікаві факти виникнення

Власник складу, встановлюючи стелажі металеві, чого домагається? Перш за все він розраховує, що стелажні конструкції дуже довго і обов'язково надійно будуть служити. І вони дійсно мають тривалий термін служби, універсальність використання, широкий діапазон навантажень, мобільність (при необхідності обладнання можна розібрати і зібрати в новому приміщенні). Таким чином, вони дійсно довговічні, надійні і затребувані! У «ПРО-СТОК» підберуть для вашого складу потрібний тип конструкції, швидко в Києві доставлять, оперативно - по всій Україні і змонтують!

16.03.2017

Рокла (гідравлічний візок) - першочергове обладнання для складу

Важко обійтися на складі без такої універсальної техніки, як рокла. Вона надійна в вантажно-розвантажувальних роботах, проста в управлінні і в технічному обслуговуванні, полегшує роботу персоналу, підвищуючи тим самим продуктивність праці, а значить - прибутковість складу. Численні моделі гідравлічних візків, призначені для складських приміщень будь-якого рівня, пропонує компанія «ПРО-СТОК». Допомагаємо зробити правильний вибір цього пристрою! По Києву і Україні доставляємо оперативно! Ціни незмінно доступні!

13.03.2017

Металеві стелажі для вашого сховища

У всьому різноманітті стелажних конструкцій розібратися допоможуть в «ПРО-СТОК». Палетні, поличні, стелажі мезонін і інші завжди в нашому асортименті. Виробляємо і відправляємо замовлення без зволікань до Києва або куди вкажете - на карті України!

09.03.2017

Різновиди складських штабелерів

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує штабелери різних видів в широкому асортименті в Києві і по всій Україні від ручного, найпростішого і недорогого виду вантажної техніки, до самохідних електричних штабелерів, Ознайомившись з каталогами компанії «ПРО-СТОК», ви завжди зможете підібрати відповідного вам за всіма параметрами штабелер.

06.03.2017

Стелажі Київ і вся Україна від надійного постачальника ПРО-СТОК

Стелажі від «ПРО-СТОК» - це значить за цінами прийнятно, по доставці (Київ та повністю карта України) швидко, по монтажу мобільно! Допомагаємо обладнати склад будь-якими видами конструкцій. Про безлічі корисних функцій і властивостей різних типів стелажів завжди можливо дізнатися у наших фахівців. Купуйте якісні вироби у надійного постачальника.

02.03.2017

Електричний штабелер: види і технічні характеристики

Штабелер електричний широко застосовується при обробці вантажу, розміщеного на палетах. Грамотно підібраний вид штабелера - це своєчасне транспортування товару за призначенням і надійна робота складу. Досвідчені фахівці «ПРО-СТОК» при необхідності професійно підбирають з великого асортименту даних пристроїв із них, яке оптимально підходить саме для вашого складського приміщення. Поставляємо в Києві і по всій Україні надійно-якісну техніку - виключно оперативно!

27.02.2017

Палетні стелажі: переваги обладнання

Конструктивно міцні і естетичні універсальні палетні стелажі найбільш затребувані і відмінно підійдуть для облаштування практично будь-якого складу. Цей вид обладнання дозволяє оперативно обробляти будь-які палетовані вантажі. Оптимізується діяльність підприємства і відповідно збільшується прибутковість. Універсальні палетні моделі від «ПРО-СТОК», оперативно доставляються по всьому Києву і Україні, визнаються кращим вибором!

23.02.2017

Купівля рокли в ПРО-СТОК - завжди вигідна

У компанії «ПРО- СТОК» завжди підкажуть, яка модель необхідна саме вашого сховища, допоможуть підібрати якісну техніку за оптимальною ціною і привезуть її без зволікань і затримок за адресою в Києві або в потрібну точку України! З нами покупка техніки - надійна і вдала!

20.02.2017

Стелажі в Києві і по всій Україні від ПРО-СТОК

Свої особливості та переваги має кожен з типів стелажних конструкцій. Так, «ПРО-СТОК» поставляє стелажі в широкому асортименті. Готові надати кваліфіковану підтримку в підборі такого важливого обладнання, в здійсненні швидкої доставки його до місця призначення (Київ та вся карта України), і в його монтажі!Страницы | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
▲ вгору