0

03.04.2020 | Шини для навантажувачів бувають двох основних видів - пневматичні (накачуються) і суцільнолиті (бандажні або по іншому супереластик). Кожен з них має свої плюси і мінуси, а також особливості експлуатації.

23.03.2020 | Пластикові контейнери для харчових продуктів "RAKO" - поєднують в собі універсальність, надійність, практичність і доступну вартість. Виготовляють їх з гігієнічного поліпропілену (PP).

всі новини

Ми в соцмережах
Купити металеві стелажі в Києві. Виготовлення стелажів для складу — «PRO-STOCK»
Стелажі
Палетні стелажі
Поличкові стелажі
В'їзні стелажі
Консольні стелажі
Мобільні стелажі
Мезонін складський
Стелажі для бутлів з водою
Монтаж демонтаж стелажів
Стелажі б/в (вживані)
Пластикова тара: палети піддони, контейнери, ящики, лотки та бокси купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Пластикова тара
Пластикові піддони
Євроконтейнери харчові "RAKO"
Великогабаритні контейнери Palox
Контейнери автомобільні KLT
Пластикові лотки та бокси
Контейнери що вкладаються
Вкладувані/штабельовані контейнери
Контейнери складані
Транспортні візки пластикові
Тара для сироробства
Тара антистатична ESD
Тара для автоматизації Eurotec
Ізотермічні контейнери "RAKO"
Ящики для перевезення живої птиці
Складська техніка в Києві, ціна — компанія «PRO-STOCK»
Складська техніка
Візки ручні
Візки гідравлічні (рокла, рохля, рохля)
Штабелери гідравлічні
Штабелери з електропідйомом
Електровізки "BT"
Електроштабелери
Техніка б/в (вживана)
Колеса для візків в Києві з доставкою по Україні, ціни - компанія «ПРО-СТОК»
Промислові колеса
Правила експлуатації
Колеса для вантажопідйомної техніки
Колеса на гумовому ходу
Колеса пінополіуретанові
Колеса пневматичні
Транцеві колеса
Колеса термостійкі
Колеса з поліаміду
Колеса з поліуретану
Колеса великовантажні
Колеса з нержавіючими кронштейнами
Колеса спеціальні
Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK»
Шини для навантажувачів
Шини суцільнолиті
Шини пневматичні
Cтенди для інструменту, ящики для інструментів, ящики для інструментів на колесах, виробництва Польща купити за доступною ціною з доставкою по Україні.
Ящики і стенди для інструментів
Стенди для інструменту та аксесуари (Польща)
Ящики для інструментів
Ящики для інструментів на колесах
Доставка і оплата
Доставка і оплата
Умови повернення
Умови повернення

Стелажі, палети піддони, складська техніка і промислові колеса

"ПРО-СТОК" - стелажі й складське устаткування для Вас

ТОВ «ПРО-СТОК» пропонує Вашій увазі широкий вибір стелажів для складу. Складські стелажі застосовуються для багатоярусного зберігання різного вантажу, що дозволяє максимально ефективно використовувати корисний простір Вашого складу.
Стелажі для складу - часто виникаючі питання. Отже, як правильно вибрати стелажі для Вашого бізнесу? Які стелажі використовувати? Здавалося б, все просто, але подивившись на сторінку «стелажні системи» - можна розгубитися від запропонованого розмаїття асортименту. І замість однієї відповіді, виникає безліч питань:
- Які існують види стелажів?
- Як вибрати стелажі для складу?
- Які стелажі підійдуть саме для мого бізнесу?
- Яка складська техніка повинна використовуватися для забезпечення доступу до вантажу, залежно від того які стелажі встановлюються на Вашому складі?
- Які вимоги діють для приміщення, в якому буде встановлено стелажі?
- Які гарантії даються на стелажі?
- Які дані необхідно надати для проектування складської системи зберігання та що робити, якщо необхідних даних немає?
- Стелажі - хто здійснить монтаж, збирання та наладку стелажної системи?
- Хто організовує доставку?
- Якщо буде потрібно переїзд в нове складське приміщення, чи зможете ви здійснити демонтаж / монтаж складських стелажів?
На ці та інші запитання ми спробуємо докладно відповісти в розділі «Стелажні системи».

Складські металеві стелажі можуть бути різних видів і модифікацій, залежно від габаритів і виду вантажу що зберігається, його ваги. Стелажні системи підрозділяються на такі основні види: палетні, поличкові, консольні і торгові.

Палетні стелажі бувають наступних типів: фронтальні, в'їзні, мобільні, гравітаційні, а також багатоповерхові системи (складський мезонін) на їх базі.

Палетні стелажі з фронтальним завантаженням (Rapid Block) - найпоширеніший вид металевих стелажів. Фронтальні стелажі призначені для багатоярусного зберігання вантажів на палетах, в контейнерах і т.д. Вантаж може бути як однорідний, так і різнорідний. Фронтальні палетні стелажі мають ряд незаперечних переваг: легкий монтаж і демонтаж конструкції, високі несучі навантаження, раціональне використання складських площ і вільний доступ до кожної палети вантажу. Фронтальні палетні стелажі можуть використовуватися як у стандартному виконанні, так і в інших більш складних варіантах використання, наприклад: фронтальні стелажі з подвійним завантаженням палет у глибину «Double deep» і мобільні пересувні палетні стелажі. Компанія «ПРО-СТОК» є ексклюзивним представником заводу-виробника «SLP» (Німеччина) та низки вітчизняних заводів.

Стелажі з подвійним завантаженням «Double deep» використовуються для більш компактного зберігання вантажів на палетах з використанням подвійних комірок по глибині. Для цієї системи необхідно застосувати спеціальну складську техніку (річтраки з подвійним завантаженням палет).
На основі палетних стелажів ми пропонуємо в'їзні стелажі, також відомі як набивні стелажі, проїзні стелажі, глибинні стелажі, Drive-in і Drive-Through. В'їзні стелажі призначені для складування та зберігання палет з однотипним (однорідним) вантажем. В'їзний стелаж володіє перевагою - високою компактністю зберігання, тому як немає необхідності проектувати проходи для навантажувачів та іншої складської техніки. Навантажувальна техніка має можливість заїжджати вглиб складської системи в'їзних стелажів.

Гравітаційні стелажі є методом компактного складування, за принципом "першим прибув - першим вибув". Піддони скочуються по похилому рольгангу під дією сили тяжіння від місця завантаження до місця розвантаження.

Складський мезонін - це багатоповерхова самонесуча сталева конструкція. Застосовується в складських приміщеннях з високим рівнем стелі, для багаторівневого зберігання дрібносортного (малогабаритного) товару у великій кількості. Мезонінна конструкція дозволяє істотно збільшити місткість складу і максимально використовувати його корисну площу, це досягається за рахунок монтажу конструкції в висоту. Між поверхами мезоніну проектуються сходи, поручні, підлогу, проходи, що дозволяє працювати співробітникам складського комплексу та пересувної складської вантажопідйомної техніки. Мезоніни бувають двох типів: складський мезонін на базі стелажних конструкцій (поличкових або палетних) і мезонін на колонах. Принципова відмінність у виборі того чи іншого типу мезоніну - це необхідне навантаження на м².
Поличкові стелажі нашої компанії відрізняються високою якістю і адекватними цінами. По навантаженню поділяються на легкі (вага вантажу до 200 кг на 1 полицю) і важкі (вага вантажу до 800 кг на 1 полицю). Фахівці нашої компанії допоможуть Вам в найкоротший терміни, при мінімальних витратах, обладнати складські, архівні або виробничі приміщення.
Архівні стелажі - металеві стелажі, які використовуються для зберігання великої кількості документів у спеціальних приміщеннях (архівах). Стелажі для архівів і бібліотек характеризуються навантаженням до 150 кг. на одну полицю. Під таке навантаження ідеально підходять поличкові стелажі легкі (серія ПСЛ-1 або ПСЛ-2).

Для оптимального розміщення і зберігання довгомірних і великогабаритних вантажів застосовують консольні стелажі. Консольні стелажі дозволяють забезпечити легкий доступ до товарів будь-якого найменування і розташування на стелажі. Фахівці-конструктори компанії «ПРО-СТОК» розроблять найбільш оптимальну конструкцію відповідну Вашим вимогам і характеристикам вантажів.

Компанія «ПРО-СТОК» спеціалізується на проектуванні, створенні та зборці мобільних компонентів для палетних, консольних і поличкових стелажів з використанням найбільш вдосконалених систем управління. Використання мобільних стелажів найбільш важливо в сховищах з керованою атмосферою і температурою, як наприклад зберігання в холодильних, морозильних камерах і т.д. Мобільні системи зберігання (пересувні стелажі, перекатні стелажі) відіграють важливу роль у збільшенні ємності існуючого місця для зберігання, або, можливо, в нових програмах капіталовкладень, головним чином в областях з високим недоліком землі або там, де розширення площі зберігання неможливо внаслідок факту обмеженого простору.

Одним з напрямків ТОВ «ПРО-СТОК» є продаж промислових коліс і роликів для різноманітних візків, для печей, хлібних контейнерів, будівельних лісів, складської та будівельної техніки, машинобудівної, автомобільної, харчової, медичної та інших видів промисловості. Основа успішної діяльності нашої компанії - європейська якість продукції та поставки в найкоротші терміни по всій Україні. Колеса і ролики виготовлені з матеріалів високої якості, що дозволяють використовувати колеса і ролики в широкому діапазоні навантажень, температурних режимах і середовищах.
У нашому каталозі продукції Ви можете підібрати виріб що цікавить саме Вас, для зручності пошуку колеса і ролики згруповані за такими видами:
- колеса на гумовому ходу (на чорній гумі, на сірій гумі);
- колеса пневматичні (шини і камери до них);
- колеса термостійкі (алюмінієві, фенольні, чавунні);
- колеса з поліаміду
- колеса з поліуретану;
- колеса великовантажні;
- колеса с нержавіючими кронштейнами;
- колеса спеціальні;
- колеса для вантажопідйомної техніки (для ремонту гідравлічних візків (рокли), для штабелерів).
Колеса на кронштейнах (колісні опори): поворотні, не поворотні, з гальмом, з різьбленням і колеса з отвором.

Також спеціалізацією нашої компанії є виробництво і продаж складської вантажопідйомної техніки. Навантажувальна техніка буває ручна (гідравлічна) і самохідна.

Ми готові запропонувати складські візки різної модифікації: візки з платформою, контейнери сітчасті, візки поличкові, візки двоколісні, візки для газових балонів та бочок, візки для бутлів з водою, нестандартні візки. Для оперативного і якісного задоволення потреб наших клієнтів, ми маємо все необхідне: своє власне виробництво, висококласних фахівців, склад готової стандартної продукції. Ми виробляємо платформні візки, двоколісні візки (евробармен), ярусні візки, тачки, а також безліч інших різновидів. Власне виробництво складських візків, дозволяє нам виготовляти нестандартне пересувне складське устаткування на замовлення.
Візок ручна гідравлічна (рокла, рохля) - це найбільш поширений вид складського обладнання. Вони досить широко використовуються в складських приміщеннях при роботі на невеликих відстанях транспортування. В залежності від моделі довжина вил рокли варіюється в межах від 800 до 2400 міліметрів з висотою підйому до 200 міліметрів. Вантажопідйомність становить 2 т, 2.5 т, 3 т, а в великовантажних моделях до 5 т. Завдяки широкій різноманітності конструкцій і розмірів вил є можливість працювати з будь-якими видами вантажів.

Ручні гідравлічні штабелери використовуються для підйому вантажу і його переміщення на невелику відстань. Виключно висока маневреність полегшує роботу з піддонами, палетами та іншими вантажами на складах, в магазинах і інших приміщеннях. Ручні штабелери є найбільш економічним і простим видом складської техніки. Вузькопрохідні штабелери дуже прості в експлуатації завдяки малій кількості складних деталей і відсутності електрифікованих функцій. Вантажопідйомність становить 1 т, 1.5 т. на висоту 1,6 метра, 2.5 метра, а також 3 метри в залежності від моделі.

Також великою популярністю на складах будь-якого класу користуються самохідні електроштабелери. У місцях з малими міжстелажним простором і необхідністю висотного складування раціональніше застосовувати особливий вид штабелера - річтрак (рич трак, річ-трак). Конструкція такої складської техніки включає функції високопід'ємного електроштабелера і вилочного навантажувача. Річтраки мають високу маневреність, підвищеною продуктивністю і при цьому досить компактні за габаритами.

Пластикові ящики - широко використовуються для зберігання і транспортування метизів, автозапчастин, кріплення, багатьох інших дрібних виробів. Легка ідентифікація вантажу досягається завдяки утримувачам для ярличків розташованих на передній стінці кожного ящика. Також ми можемо Вам запропонувати стелаж з ящиками для метизів односторонній і двосторонній.

Наша компанія готова запропонувати кваліфіковані послуги з монтажу-демонтажу складських стелажів. Внаслідок нестабільності ринку оренди складських приміщень, або при потребі у великих / менших площах, може статися так, що у Вас з'явитися необхідність переїзду. Наша бригада монтажників допоможе в найкоротші терміни провести демонтаж стелажів і подальший монтаж (складання) складських систем на новому місці. Будьте впевнені, що переїзд для Вас стане комфортним процесом, а не жахіттям.

Компанія "ПРО-СТОК" (Київ) є офіційним представником зарубіжних і вітчизняних компаній-виробників на ринку складського обладнання в Україні.
У нашій компанії ви можете замовити і купити:

 • Палетні стелажі виробництва Німеччини та України;
 • Поличкові стелажі легкі і важкі (Україна);
 • Багатоповерхові конструкції на основі палетних і поличкових стелажних систем;
 • В'їзні (набивні) стелажі типу Drive-in (Німеччина, Україна);
 • Консольні стелажі;
 • Мобільні (перекатні) палетні і поличкові стелажі;
 • Торгові стелажі;
 • Самохідні електроштабелери, річтраки і електровізки;
 • Гідравлічні візки і штабелери, складські візки, пересувні драбини;
 • Промислові колеса і ролики для візків та складської техніки;
 • Ящики пластикові, кювети на стійках під металовироби;
 • Послуги з обслуговування та сервісу гідравлічних візків і штабелерів;
 • Демонтаж і монтаж стелажних систем.

▲  вгору