0

Ми в соцмережах
Транспортні візки пластикові

Транспортні візки пластикові, візки для контейнерів, візки для ящиків, ціна і умови поставки зі складу

Наш ассортимент

У каталозі компанії, візок для пересування ящиків, представлена трьома видами, які виконані з якісного і високоміцного пластика, і оснащені 4-мя самоповертаючимися колесами. Головною відмінністю є конструкція дна воно виконано або в формі рами, або суцільне.

ціна від 1210.8 грн. (з ПДВ)
Габарити - (ДхШхВ) - 580х380х120 (мм), маса - 3,2 кг, матеріал - пластик, основа - рамна, колеса самоповоротні - 4 шт, максимальне навантаження - 150 кг. Виробництво - UTZ (ЄС, Польща).
ціна від 1351.02 грн. (з ПДВ)
Розміри - (ДхШхВ) - 580х380х120 (мм), вага - 3,6 кг, матеріал - пластик, основа суцільна, колеса самоповоротні - 4 шт, максимальне навантаження - 150 кг. Виробник - UTZ (ЄС, Польша).
Транспортний візок для контейнерів 800*600 мм посилений
ціну уточнюйте
Розміри ДхШхВ (мм) - 800х600х200, маса (кг) - 7,6, допустиме навантаження (max) - 500 кг, матеріал - пластик, варіант виконання дна - суцільне, діаметр коліс (мм) - 125. Виробник - UTZ (ЄС, Польща )

Транспортні візки пластикові

Компанія "ПРО-СТОК" реалізує транспортні візки пластикові, вироблені на підприємствах відомого міжнародного холдингу "UTZ". Вони призначені для полегшення процесу переміщення товарів, упакованих в контейнери, всередині складу, а також для формування і збору продукції за накладними. Їх застосування дозволяє оптимізувати робочі і логістичні процеси всередині виробничого підприємства, складського комплексу або оптової бази, скоротити час прийому / видачі та розподілу товару, є ідеальним варіантом для ручного транспортування пластикових ящиків і контейнерів.

Наш асортимент

У каталозі компанії, візок для пересування ящиків, представлена трьома видами, які виконані з якісного і високоміцного пластика, і оснащені 4-мя самоповорачівающіміся колесами. Головною відмінністю є конструкція дна воно виконано або в формі рами, або суцільне.
Колеса виконані з міцного полімерного матеріалу, їх діаметр становить 75 мм, під замовлення можливі варіанти з 125 мм і 100 мм колесами. Завдяки особливій конструкції, візки можна укладати один на один (штабелювати) під кутом в 90. Це дає можливість економно використовувати корисну площу приміщення або транспортного засобу при зберіганні і переміщенні без тари.

Перевагами транспортного візка для ящиків є такі чинники:

  • Мала вага - 3,2 - 3,6 кг;
  • Компактні габарити - 580х380х120 мм;
  • Легкість і безшумність ходу;
  • Широкий спектр застосування;
  • Простота і надійність конструкції;
  • Досить велика вантажопідйомність - до 150 кг;
  • Довговічність експлуатації;
  • Доступна ціна.

Вибір і покупка

Купити в Києві транспортні візки для контейнерів, за цінами офіційного представника компанії можна в "ПРО-СТОК". Ми гарантуємо оригінальність продукції, також можлива доставка по Україні. Оформити замовлення можна на сайті нашого підприємства або звернувшись до наших менеджерів. Вони нададуть всю інформацію щодо діючих цін, особливостей моделей, способах оплати та умов доставки по країні, власними силами, або за допомогою транспортних агентств, представлених в конкретно населеному пункті.

▲  вгору