0
Ми в соцмережах
ПРО КОМПАНІЮ

Діяльність компанії PRO-STOCK

Компанія «ПРО-СТОК» - українська компанія, заснована в 2009 році. На даний момент, є одним з лідерів України на ринку складського обладнання і пластикової тари. Асортимент продукції, що пропонується представлений товарами європейських і вітчизняних компаній, а також власного виробництва.

Вибір для Клієнта широкий і включає в себе:
• металеві стелажі (палетні, поличні, мезоніни, консольні, комбіновані і автоматизовані системи);
• пластикова тара (палети, контейнери, ящики, лотки та бокси);
• складська техніка (самохідна, гідравлічна, ручна - навантажувачі, штабелери, візки);
• промислові колеса (для візків, харчових цехів, вантажопідйомного обладнання та ін.)
• шини для навантажувачів (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні)
• проектування стелажного обладнання, монтаж і демонтаж стелажів.

Незалежно від того, чи є Ваша компанія виробником, посередником, дистриб'ютором або продавцем в роздрібній торгівлі, вміння управляти складськими запасами компанії і правильна логістика поставок в кінцевому підсумку визначає, наскільки швидко ви приносите продукцію Вашому покупцеві, як наслідок - ефективність ведення бізнесу і отримання прибутку .
Для успіху Вашого бізнесу економічно необхідно застосовувати методи для організації оптимальної швидкості вантажообігу, зменшення втрат пов'язаних з старінням (псуванням) і пошкодження товарних запасів, шляхом прийняття ефективних методів управління виробництвом, складом і логістикою. Успіх роботи виробничо-торгового підприємства багато в чому залежить від використовуваного обладнання.
Представлена інформація на сайті допоможе Вам зорієнтуватися в різноманітті пропозицій ринку і розуміти альтернативні рішення в обладнанні виробничих ліній, складських комплексів, логістики поставок. За додатковою інформацією Ви завжди зможете звернутися до наших фахівців.

Співробітники компанії «ПРО-СТОК» - це згуртована команда фахівців, які завжди нададуть професійну допомогу при обладнанні Ваших складських, виробничих і торгових приміщень.

Відео про ПРО-СТОК

▲  вгору