0
Ми в соцмережах
Антистатична тара серії ESD

Антистатична тара серії ESD для безпечного транспортування та зберігання електронних приладів і їх компонентів

збільшити зображення Антистатична тара серії ESD для електронних приладів та їх комплектуючих.

Пластикова тара антистатична ESD призначена для безпечного і надійного транспортування і зберігання продукції, чутливої ​​до статичних електророзряд. Це різні електронні прилади, окремі модулі і їх компоненти, в тому числі і плати. Її використання дозволяє значно скоротити вихід з ладу такого обладнання, під час його переміщення, зберігання або використання, в процесі ремонту і складання. В Україні, лідером в сфері продажу антистатической тари є підприємство "ПРО-СТОК".

Принцип роботи та асортимент продукції

На сайті компанії контейнери антистатичні представлені продукцією європейського виробника "GEORG UTZ", яка вже тривалий час успішно використовується в Швейцарії, Німеччині, Великобританії, США, Канаді, Китаї, Японії і в багатьох інших країнах, включаючи і держави колишнього СНД. У каталозі представлені різні типи євроконтейнерів і пластикових лотків, що розрізняються своєю конструкцією, зовнішніми розмірами, вагою і деякими іншими параметрами. Також тут в широкому асортименті є додаткові елементи оснащення для такої тари.

Захист електронних приладів і їх компонентів здійснюється за рахунок екранування вмісту ящиків, так як антистатичний контейнер виконаний з струмопровідного поліпропілену, і всередині не утворюються статичні заряди.

Сфери застосування

Антистатичні контейнери використовують в наступних сферах діяльності:

  • Виробництво електронної техніки і обладнання;
  • Сервісні центри та майстерні;
  • Вантажоперевезення;
  • Виробництво і обслуговування комп'ютерів, мобільних телефонів, планшетів та інших гаджетів.

Завдяки конструкційним особливостям, контейнер антистатичний часто використовують для ергономічного і раціонального оснащення робочого місця.

▲  вгору