0
Ми в соцмережах
Великі пластикові контейнери на паллетной основі

PALOX (великогабаритні контейнери) види і сфери застосування

збільшити зображення Контейнери пластикові великогабаритні на палетній підставі: види і характеристики.

Великий пластиковий контейнер серії PALOX - це продукція всесвітньо відомого холдингу "Georg UTZ" - лідера в сфері виробництва і поставок пластикової тари. Особливістю конструкції є палетна основа, на якій розташований контейнер. Призначена така тара для зберігання і транспортування різних вантажів, у тому числі фруктів, овочів та інших продуктів харчування.

Основне види та їх відмінності

У каталозі компанії "ПРО-СТОК" контейнер на палетній основі представлений в різних модифікаціях. Вони відрізняються типом дна і стінок (суцільне і перфоровані) і варіантами виконання підстави. Вона може бути на ніжках, на двох і трьох полозах.

Для розміщення на підлозі і штабелювання підходить пластиковий контейнер на ніжках і на 2-х полозах, а для стелажного зберігання на полозах. Виготовляють таку тару з первинного (харчового) і вторинного поліпропілену. Перший варіант підходить практично для всіх сфер діяльності, в тому числі для фармацевтичної і харчової промисловості. А другий застосовують в основному на промислових підприємствах, складах, в магазинах, транспортними компаніями для розміщення і транспортування нехарчової продукції.

Пластиковий контейнер для овочів характеризується високою міцністю, невеликою масою, компактними розмірами (1200х1000х780 мм), хорошою вантажопідйомністю, стійкістю до механічних пошкоджень. Їх використання дозволяє оптимізувати робочі процеси і раціонально використовувати площу приміщення і простір кузова вантажного транспорту. Основними сферами застосування великогабаритних контейнерів даної серії є складські комплекси, супермаркети, логістичні компанія, фермерські господарства, підприємства агропромислового сектора і виробничі ділянки.

▲  вгору