0

Ми в соцмережах
Візки для бутлів з водою

Візки для перевезення бутлів з водою (візок для води)

ціна від 5400 грн. (з ПДВ)
Двоколісний візок для води модель ТВ-1 (1350х350х380), максимальна місткість - 4 бутлі (4х1) обсягом 20 л кожен

Візки для перевезення бутлів води (візок для води)

збільшити зображення Візки для бутлів з водою в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Візки для перевезення бутлів води (візок для води)

Потреба в забезпеченні питною водою хорошої якості спонукає до того, щоб оптимізувати процес її доставки. Наприклад, якщо необхідно забезпечити нею цілу офісну будівлю або підприємство, то абсолютно не раціонально перевозити по одному балону. Саме тому і розроблені спеціальні візки для води. У них компактно розміщується кілька балонів, що значно полегшує і прискорює процес розвезення. Саме тому дана техніка сьогодні користується попитом на підприємствах, що займаються водопідготовкою і очищенням, в офісних будівлях, на складах і виробництвах, в торгових центрах.

Особливості візків для води, їх різновиди

На сьогоднішній день асортимент візків даного типу надзвичайно різноманітний. Вони можуть мати ряд конструктивних і функціональних особливостей, залежно від модифікації. Перш за все, коли підбирається візок для перевезення води, звертається увага на її вантажопідйомність. Саме цей показник допомагає зрозуміти, скільки літрів води ви зможете перевезти.
Крім цього різні моделі можуть відрізнятися між собою по конфігурації. Це може бути спрощений двоколісний візок для води, або ж великий стелаж на колесах, що дозволяє перевозити одночасно солідну кількість бутлів. Число комірок зберігання при цьому може варіюватися. У простих моделей воно, як правило, становить 2, 3, 4 одиниці, а більш функціональні мають збільшену кількість, в які можна помістити бутлі з водою. При цьому обов'язковою умовою конструкції є те, що комірки знаходяться під певним нахилом, це дозволяє зробити положення бутлів в процесі перевезення більш стійким. Для декоративно-захисного покриття використовують емаль або полімерну порошкову фарбу.
Підбір даного обладнання слід здійснювати в залежності від цілей застосування. Наприклад, якщо вам не потрібно розвозити воду в промислових масштабах, то краще зупинитися на простій двоколісної моделі на 2-4 комірки. Вона більш компактна, проста в транспортуванні і маневрена, її легко можна помістити в ліфт. А для підприємств, що спеціалізуються на водопідготовки, більше підійде великий стелаж на колесах. На колеса для візків варто звернути особливу увагу. Якщо ж у вас є необхідність перевезення візки по сходах, то краще взяти модель, забезпечену спеціальними коліщатками, що полегшують і прискорюють підйом по сходах.
Область застосування візки для бутлів мають досить велику. Вони незамінні для доставки великих партій води на підприємства, в магазини і офіси, житлові комплекси. У них можна привозити 19-літрові бутлі зі складу та зручно розміщувати в потрібному місці. Також дана техніка оптимально підійде для підвозу води до машини, в якій буде згодом доставлятися до місця призначення. Крім того це досить вдале рішення для транспортування ємностей до різних приміщень, які не мають центрального водопроводу. Наприклад, коли на дачній ділянці потрібно підвезти воду від свердловини до будинку. І нарешті, візок для бутлів може служити також і місцем їх зберігання. У ній можна компактно розташувати ємності в зручному місці і використовувати їх у міру необхідності. Крім води, можна зберігати і транспортувати в бутлях будь-які інші рідини, які підходять для ПЕТ тари.

Де купити візок для води

Якщо вам потрібно для складу для зручної, швидкої та компактної транспортування бутлів з водою та іншими рідинами, то підібрати її можна в даній категорії. Ми пропонуємо візки для перевезення води на 4 і більше посадочних місць, в яких зручно розміщуються 19-літрові бутлі. Вони відрізняються високою міцністю, витривалістю і вантажопідйомністю. При цьому дані пристрої досить маневрені і прості в експлуатуванні і управлінні. З їх допомогою переміщення балонів з рідинами буде значно оптимізовано.
Компанія «ПРО-СТОК» займається виробництвом і реалізацією складського обладнання різного призначення. Ми пропонуємо своїм клієнтам різноманіття асортименту, в якому точно можна підібрати підходящу модель. Всі реалізовані тут товари відрізняються бездоганною якістю і мають високі експлуатаційні характеристики. Ми впевнені в цьому, оскільки отримуємо матеріали і комплектуючі від надійних постачальників, тому гарантуємо їх безвідмовність в роботі і довговічність. При цьому розцінки у нас встановлені досить демократичні, тому покупка візки тут зовсім вас не розорить.

Додаткове обладнання для бутильованої води

збільшити зображення Візки для бутлів з водою в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Додаткове обладнання для бутильованої води

Також компанія "ПРО-СТОК" готова запропонувати Вам стелажі для зберігання бутлів з водою, які можуть бути виконані як у стаціонарному так і пересувному варіантах читати далі...

▲  вгору