0

Ми в соцмережах
Електровізки

Де придбати електричні візки

Якщо вас цікавить рокла самохідна цієї торгової марки, то підібрати її можна в цій категорії. Тут представлені моделі різної вантажопідйомності, системи керування, функціональності, акумуляторної ємності. Всі вони відрізняються високою продуктивністю та бездоганною якістю, а також забезпечені офіційною гарантією. Компанія «Про-сток» є офіційним дилером цього бренду на території України, тому пропонує справжні товари на максимально вигідних умовах. У нас ви знайдете різноманітний асортимент електровізків BT/TOYOTA різних технічних характеристик. При цьому ціни на них встановлені максимально вигідні, адже ми отримуємо товари з перших рук.

Електровізки

У торгівельній та складській діяльності постійно виникає необхідність швидкого та ефективного перевезення товарів з місця на місце. І в цьому плані електровізки є незамінним пристроєм. Їх залучають для транспортування палет та ящиків, також це відповідний інструмент для складання добірок замовлень та здійснення вантажно-розвантажувальних робіт. Їх перевагами є простота експлуатації, безпека в роботі, висока продуктивність, а також компактність та ергономічність. Проте всі ці умови дотримуються, якщо працювати з продукцією надійного виробника. У цьому плані електровізка BT/TOYOTA є безпрограшним варіантом. Вони чудово зарекомендували себе на ринку завдяки своїм вражаючим експлуатаційним характеристикам.

Переваги продукції

Популярність продукції даного бренду обумовлена, перш за все, її витривалістю та функціональністю. Вона відрізняється високою маневреністю за досить солідної вантажопідйомності (до 2,5 тонн). Самохідний візок БіТі здатний досить оперативно виконувати поставлені перед ним завдання: укомплектовувати замовлення, перевозити товари. При цьому швидкість пересування пристрою може досягати 18 км/год. За рахунок цього час на доставку та формування вантажів значно скорочується, що дозволяє оптимізувати робочий процес та скоротити його трудомісткість.Керувати візками цієї марки досить легко за рахунок наявності у них ергономічних рукояток. Це забезпечує максимальну продуктивність та ефективність, а також додає процесу надійності та безпеки.Вигода використання електровізків у порівнянні з механічними гідравлічними роклами очевидна - робітникам не доводиться витрачати зусиль для її пересування. Завдяки наявності електродвигуна, пристрій здатний їхати самостійно, а час його автономної роботи залежить від акумуляторної ємності. Живлення візків походить від електромережі за допомогою спеціального зарядного пристрою. Цей процес не вимагає наявності окремого приміщення – можна просто приєднати зарядку до однієї з розеток у цеху або на складі.

Види електровізків, їх функціонал

На сучасному ринку складської техніки самохідні візки представлені у досить різноманітному асортименті. Насамперед, вони відрізняються між собою за конфігурацією. Найпростішим варіантом є пішохідні візки, які не передбачають розміщення людини – тут є місце лише для вантажу, що переміщається горизонтально. Найбільш просунутим варіантом вважаються електровізки з платформою, на яку може стати працівник і управляти рухом пристрою за допомогою спеціальних рукояток. Є в асортименті і моделі, облаштовані кабінкою водія, які теж можуть мати важливі відмінності. Вони полягають у тому, що одні з них мають сидіння, інші припускають стояче становище людини.Крім цього у візків ВТ можуть відрізнятися розміри та вантажопідйомність. Це виявляється у різній довжині вил і ширині шасі, залежно від яких може змінюватись маса вантажу, що піднімається. Швидкість руху електричних візків Біті коливається в межах від 6 до 20 км/год.Ще однією важливою відмінністю є ємність акумуляторної батареї. Для спрощених моделей вона зазвичай становить близько 150 мАг і вище. Якщо ж передбачається робота з інтенсивними навантаженнями, підбирається модель з потужною тяговою батареєю близько 620 мАч. У таких електровізках зазвичай передбачено швидкий доступ до акумулятора для спрощення його діагностики та заміни.Крім цього, електричний візок рокла BT/TOYOTA може мати різний принцип роботи, систему управління, а також функціонал. Сюди відносять висоту підйому вантажу, маневреність та інші фактори. Підбір моделі варто здійснювати з урахуванням специфіки роботи – тут важливо, які товари необхідно перевозити та в яких кількостях. Зважаючи на всі ці фактори, ви зможете зробити правильний вибір.

Візки з літійно-іонною батареєю - загальні відомості і сфера застосування

Електричні візки це однин з найпотрібнішого виду складського обладнання. За допомогою якого, ви з легкістю збільшите продуктивність роботи вашого складу або супермаркета, чи магазина.
До сьогоднішніх днів світові виробники складської техніки, виробляли електровізки на тягових свинцево кислотних акумуляторних батареях, такий вид батарей вважається не поганой альтернативою для складських електровізків, але є і мінуси, Свинцеві акумулятори великі і важкі. З цього електричні самохідні візки були великі і при зберіганні займали набагато більше місця ніж візки на літій-іонних акумуляторах.
1. Захист навколишнього середовища: відсутність забруднення важкими металами при виготовленні, використанні та утилізації літієвих батарей;
2. Необслуговувані: немає необхідності додавати воду, відсутність забруднень, таких як корозія. Немає необхідності в спеціальному приміщенні для зарядки.
3. Тривалий термін служби: кількість робочих циклів Літій - іонних батарей більше 2500;
4. Низька швидкість розряду батареї. Висока ефективність: ефективність розряду батареї перевищує 90%;
5. Малий час заряду;При декількох перервах на позарядку сумарно на 2-3 години навантажувач може працювати 21-22 години на добу.
6. Літієво - іонна батарея може заряджатися в будь-який час, незалежно від її поточного стану.
7. Висока ефективність при низькій температурі: краща продуктивність в умовах холодного зберігання.
8. Відсутність вибухонебезпечності і газоутворення.

▲  вгору