0

Ми в соцмережах
Електровізки з платформою

Електровізки з платформою

Електричний візок для палет Orion LPE200


Модельний ряд
Модель
Макс. г/п (кг)
Макс. ємність батареї (Аг)
Макс.швидкість руху (км / год)
OrionLPE20020003308,5
Електровізки з платформою в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Електричний візок для палет Orion LPE200

Модель Оріон LPE200 це електричний візок для перевезення палет при інтенсивному режимі роботи, яка забезпечить Вам максимальну надійність і комфортне управління при високій швидкості навіть у обмеженою просторах. Унікальна система BT POWERDRIVE забезпечує відмінні характеристики руху в різних умовах експлуатації. Дана модель має два варіанти: пішохідний і з платформою.

Для підвищення безпеки та ергономіки є різні опції: складаються або фіксовані огорожі оператора, фіксована спинка для оператора.

Номінальна в/п 2000кг, вибір батарей різної ємності і бічне вивантаження батареї - все це може допомогти Вам вибрати дану модель в комплектації, необхідної для Ваших вимог. Є вила різної довжини і ширини для роботи з палетами або роликовими контейнерами.

Електричний візок для палет Orion LPE240


Модельний ряд
Модель
Макс. г/п (кг)
Макс. ємність батареї (Аг)
Макс.швидкість руху (км / год)
BT OrionLPE240240062012
Електровізки з платформою в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Електричний візок для палет Orion LPE240

Електричний візок ОРІОН LPE240 із запатентованою сиcтемой BT POWERDRIVE призначена для високоінтенсивних робіт, має платформу для оператора, спроектована для важких умов експлуатації, а також для перевезення вантажів на значні відстані.

Номінальна в/п 2400кг. Максимальна швидкість руху 12 км/ч.

Для збільшення безпеки оператора і поліпшення ергономіки, ця модель за вибором може бути оснащена фіксованими огорожами або фіксованого задньою опорою.

На Оріоні LPE240 можуть встановлюватися акумуляторні батареї ємністю до 620 А/г, проте розмір шасі залишається мінімально можливим. Батареї великої ємності в поєднанні з пристроєм для легкої заміни батареї роблять цю модель придатної для роботи в кілька змін.

Функція ВТ-Powerdrive

збільшити зображення Електровізки з платформою в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Функція ВТ-Powerdrive

Повністю інтегрована система приводу, що забезпечує ефективність експлуатації, безпека оператора і високу продуктивність.
Що це таке?
Традиційна система приводу заснована на управлінні, яке активується через перемикачі в ручці управління. Сигнали в систему приводу передаються на контролер через безліч кабелів, які піддаються зносу.
Функція BT Powerdrive заснована на принципі безконтактної технології, яка практично не має елементів піддаються зносу. Сигнали передаються на логічну плату через магнітний датчик (немає контакту = немає зносу). Ця перевірена система CAN-bus підвищує надійність системи приводу під час експлуатації.

▲  вгору