0

Ми в соцмережах
Втулка для кришок на петлях

Втулка для кришок на петлях. фото 1

Втулка для кришок на петлях


Ціна роздрібна (з ПДВ)25.50 грн.

мінімальна кількість для онлайн замовлення - 2

Ціна оптова (з ПДВ)23.64 грн./шт. при замовленні від 200 шт.
21.96 грн./шт. при замовленні від 600 шт.
2112 грн./шт. при замовленні від 1000 шт.

Призначення - для фіксації відкидної кришки пластикових євроконтейнерів серії "RAKO" з розмірами основи ДхШ - 400х300 мм і 600х400 мм, матеріал - метал, колір - сріблясто-сірий. Виробник - "Georg UTZ" (ЄС)

Опис товару

Фіксатор кришки контейнера серії "RAKO" призначений для надійної установки відкидний кришки на євроконтейнер з розмірами основи ДхШ - 400х300 мм і 600х400 мм. Втулка для кришок на петлях поєднує в собі простоту і надійність конструкції, практичність і довговічність використання, а також тривалий період експлуатації.
На пластикових контейнерах серії "RAKO" встановлюються по 2 таких фіксатора для відкидних пластикових кришок, виконаних з харчового поліпропілену. Тара даної серії широко застосовується в таких сферах діяльності:
● Внутрішні перевезення усіма видами транспорту (автомобільний, водний, повітряний і залізничний);
● Імпортно-експортні операції;
● Складські комплекси;
● Виробничі дільниці;
● Харчова промисловість;
● Фармацевтична галузь;
● Фермерські господарства;
● Підприємства агропромислового комплексу;
● Автомайстерні;
● Сервісні центри.
Такий широкий спектр застосування, пластикових контейнерів з відкидною кришкою, обумовлений їх багатофункціональністю, практичністю і універсальністю, а також відмінним поєднанням експлуатаційних властивостей. Зокрема - ударостійкість, надійність, стійкість до впливу агресивних середовищ і несприятливих зовнішніх факторів, а також доступною ціною.
У Києві купити фіксатор кришки для контейнера "RAKO", а також великий і різноманітний асортимент додаткових аксесуарів для комплектації пластикової тари всесвітньо відомого бренду "Georg UTZ", можна на сайті компанії "ПРО-СТОК". Доставка продукції можлива в будь-яке місто і населений пункт України.

В "ПРО-СТОК" можна купити Втулка для кришок на петлях в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, за найкращою ціною і з доставкою по Україні

Характеристики


Назва
Втулка для крышок на петлях
Артикул89-3-832
ПризначенняФіксатор кришки для пластикового контейнера
МатеріалМетал
ВикористанняЗ пластиковими євроконтейнерами з розміром підстави 400х300 мм і 600х400 мм
КолірСріблясто-сірий
Виробник Georg UTZ (ЄС)

Ми рекомендуємо

ціна від 244.8 грн.
Габарити ДхШ (мм) - 600х400, призначення - для пластикових контейнерів серії "RAKO", тип кріплення - на петлях, матеріал PP (харчовий поліпропілен), колір - графіт. Виробник - UTZ (ЄС)
ціна від 130.32 грн.
Габарити ДхШ (мм) - 400х300, призначення - для пластикових контейнерів серії "RAKO", тип кріплення - на петлях, матеріал PP (харчовий поліпропілен), колір - графіт. Виробник - UTZ (ЄС)
ціна від 104.52 грн.
Габарити ДхШ (мм) - 300х200, призначення - для пластикових контейнерів серії "RAKO", тип кріплення - на петлях, матеріал PP (харчовий поліпропілен), колір - графіт. Виробник - UTZ (ЄС)
ціна від 43.62 грн.
Габарити ДхШ (мм) - 200х150, призначення - для пластикових контейнерів серії "RAKO", тип кріплення - на петлях, матеріал PP (харчовий поліпропілен), колір - графіт. Виробник - UTZ (ЄС)
▲  вгору