0

Ми в соцмережах
Монтаж демонтаж стелажів

Монтаж демонтаж стелажів (переїзд складу, складання розбирання стелажів)

Монтаж стелажів

збільшити зображення Монтаж демонтаж стелажів (переїзд складу). Монтаж стелажів

Облаштовуючи складські приміщення відповідним обладнанням, надзвичайно важливо не тільки правильно вибрати розмір конструкцій, а й грамотно їх зібрати. При цьому важливо, з якою саме конфігурацією ви маєте справу. Чим вона вища і складніше, тим більше ризику, щось зробити не так. Тому краще довіряти монтаж стелажів кваліфікованим професіоналам. Вони акуратно і якісно виконають всі операції. Це має першорядну важливість з тієї причини, що від збірки залежить зручність і надійність подальшого експлуатування виробів. Також це впливає на безпеку вантажно-розвантажувальних робіт та зберігання продукції.

Послідовність монтажу стелажів

Виконуючи збірку складського обладнання, надзвичайно важливо дотримуватися суворого алгоритму. Це допоможе надалі уникнути помилок і зробить конструкцію максимально надійною. Тому для початку слід провести ретельну експертизу приміщення. Крім вимірів досліджується стан підлогового покриття та інших нюансів, щоб визначити, яку конструкцію зможе витримати дане приміщення. Також видно, наскільки рівною є поверхня, чи не перевищують її відхилення допустимих норм. Після цього розробляється проект майбутнього стелажу, визначається його конфігурація, висота, кількість рівнів, вічок та інші деталі.
Далі визначаються всі необхідні елементи збірної конструкції та доставляються замовникові. Після цього починається безпосередньо сама збірка стелажів. Спочатку монтуються вертикальні елементи конструкції, потім на них нанизуються діагональні і горизонтальні, фіксуючи спеціальними кріпленнями. Після чого елементи встановлюються в робоче положення, виконується їх вирівнювання, коригування, побудова. Для цього зазвичай залучають спеціальний інструмент, який називається рівень. На завершальній стадії монтажу, стелажі кріпляться до підлоги анкерними болтами. Також до стелажів кріпляться різні види захисту за бажанням клієнта.
Коли збірка завершена, майстри ретельно перевіряють готову конструкцію на предмет браку або дефектів. Проводиться її детальна діагностика, після якої виріб презентується Замовнику.
Варто пам'ятати, що монтаж стелажів - операція підвищеного ризику, тому при її проведенні важливо дотримуватися норм техніки безпеки. Важливо, щоб підлога, на якій проводиться складання, не мала відхилення по горизонтальності, що перевищують встановлені норми. Для досягнення максимальної точності монтування всі операції супроводжуються ретельним контролем шляхом заміру рівня. Неприпустимо, щоб складанням займалася одна людина. Якщо стелаж невеликих розмірів, то потрібно два працівника. А при установці великих багаторівневих конструкцій потрібно ціла бригада.
Досить часто може виникнути необхідність переїзду складського чи виробничого приміщення, на якому встановлені стелажі. При цьому дане обладнання категорично забороняється перевозити в зібраному стані. Тому потрібен якісний демонтаж стелажів. Ця операція буває затребувана також при заміні складського обладнання або доукомплектації та переплануванні. І в таких випадках теж розумним рішенням буде звернутися до професіоналів. Адже розбираючи конструкції без належної кваліфікації, можна спровокувати нещасні випадки на виробництві. Наші досвідчені професіонали грамотно розберуть стелажі будь-якої конфігурації і потім акуратно зберуть їх на новому місці. При цьому жоден із елемент не постраждає.

Чому краще замовляти монтаж стелажів у нас

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує послуги з установки стелажів та іншого складського обладнання. Крім того у нас можна замовити і окремі елементи конструкції. Вони відрізняються високою міцністю і витривалістю, а конфігурацію ми вам підберемо під будь-які потреби. Збірка стелажів, виконана нашими майстрами, відрізняється високою акуратністю. В них в арсеналі є всі необхідні інструменти. Наші фахівці оперативно виїдуть до вас і зроблять всі необхідні виміри і експертизу приміщення. Після чого вам будуть доставлені всі елементи конструкції для подальшого складання. У роботі наші майстри строго дотримуються техніки безпеки, тому будь-які неприємні сюрпризи виключені. Вони постійно контролюють рівень і коригують його при необхідності. Після здійснення всіх робіт конструкція перевіряється спочатку самими майстрами на предмет дефектів і безпеки, а потім вже презентується замовнику. І хоча всі операції з установки виконуються з максимальною ретельністю, сам монтаж не займе багато часу. А його вартість виявиться доступною і абсолютно не вдарить по вашому бюджету.

▲  вгору