0
Ми в соцмережах
Як працює рокла

Візок гідравлічний, конструкція і принцип роботи

збільшити зображення Технічні характеристики і принцип роботи рокли, гідравлічного візка.

Візок гідравлічний - це надійна і практична складська техніка, призначена для переміщення вантажів розміщених на піддонах. Основними сферами застосування є склади, магазини, будівельні об'єкти, транспортні компанії та логістичні термінали, майстерні та сервісні центри. В даний час випускається безліч різних моделей таких візків, які розрізняються за вантажопідйомністю, габаритними розмірами, конструкційним особливостям, наявності додаткових опцій, наприклад, є рокла з вбудованими вагами і принтером. Є моделі, які призначені для використання в особливих умовах - рохля з нержавіючої сталі, з оцинкованим і гальванічним покриттям.

Принцип роботи гідравлічного візка, основні елементи конструкції рокли

Візок гідравлічний відрізняється надійністю і простотою конструкції. Принцип її роботи полягає в підведенні піддонів з вантажем і їх переміщенні. Підйом і опускання вил здійснюється за допомогою гідравлічного домкрата, що робиться з мінімальними фізичними зусиллями. Візки гідравлічні бувають стандартними, полегшеними, посиленими, з укороченими і подовженими вилами, низкопрофильними, з ножичним підйомом. Основними їх елементами конструкції є:

  • Вантажні вила;ъ
  • Гідравлічний вузол;
  • Передні ролики (підвилкові);
  • Кермові колеса;
  • Ручка для управління рухом і вбудованим важелем за допомогою якого виконується підйом опускання вил.

Крім цього, рохла оснащена вбудованими маслянками, завдяки яким спрощується процес змащування вузлів і обслуговування техніки. Перевагами є - зручність використання хороша керованість і маневреність, універсальність, невибагливість в обслуговуванні, довговічність і доступна вартість.

▲  вгору