0
Ми в соцмережах
Колеса для ремонту складської техніки

Колеса для візків та правильне оснащення складської техніки

збільшити зображення Колеса для візків - широкий асортимент для ремонту складської техніки.

Візки застосовуються у всіх сферах діяльності, починаючи з великих промислових об'єктів, і закінчуючи невеликими магазинами, майстернями і використанням в побуті. Природно, що для різних напрямків діяльності потрібен свій вид обладнання, тому складські візки сьогодні виробляються різних видів і модифікацій. Незважаючи на таке розмаїття, одним з найважливіших їх конструкційних елементів, є ходова частина і відповідно колеса для візківВід їх якості і правильного вибору багато в чому залежить ефективність і довговічність роботи техніки.

Різноманітність продукції, що випускається

Сьогодні на ринку колеса для складської техніки представлені великою кількістю різних моделей. Тому непрофесіоналові розібратися в такому асортименті дуже складно. Колеса промислові мають широкий спектр застосування:

  • У побуті - ліжка, крісла, тумбочки, столи, і інші меблі, а також ручні і садові тачки, візки;
  • Для громадського використання - вітрини, морозильні камери, купівельні візки, медичне обладнання, лікарняні ліжка, баки і так далі;
  • На промислових об'єктах - технологічне та лабораторне обладнання, великовантажні тачки і візки;
  • Для складського господарства і сфери логістики - гідравлічні візки (колеса для рокли, штабелерів, навантажувачів, річтраків), тачки для балонів і бочок;
  • Спеціального призначення - для застосування в холодильних камерах, хлібопекарських і промислових печах, в агресивних середовищах, в умовах з особливими санітарно-гігієнічними вимогами, виробництво скла.

Для кожної такої сфери діяльності необхідно правильно підібрати промислові колеса, так як від цього залежить можливість використання техніки в конкретних умовах. Крім цього, колеса для тачок і візків впливають на їх вантажопідйомність, керованість, прохідність, плавність ходу, термін служби, зручність, надійність і безпеку експлуатації.

▲  вгору