0
Ми в соцмережах
Колеса для візків: асортимент і види

Колеса для візків та основні їх види

збільшити зображення Колеса для візків: асортимент і види.

Колеса для складської техніки    є одним з основних елементів її оснащення. Від їх якості та експлуатаційних характеристик, багато в чому залежить зручність і довговічність використання вантажно-розвантажувальної техніки, а також надійність транспортування різних вантажів. Компанія "ПРО-СТОК" реалізує промислові колеса різних типів, в самому широкому асортименті і за кращими цінами в Україні.

 Класифікація та основні види

У каталозі компанії, колеса для візків, для зручності їх пошуку, розділені на різні категорії, залежно від призначення, особливостей експлуатації, і матеріалу з якого вони виготовлені.

1) Колеса промислові для складської техніки. У цю категорію в основному потрапляють підвилкові ролики і колеса для рокли. Останні можуть бути, як з кронштейном і кульковим підшипником, так і без них.

2) Транцеві. В основному встановлюють на спеціальні візки для яхт, катерів, надувних човнів і деяких інших видів обладнання.

3) Пінополіуретанові. Виготовляються суцільнолитими, і є стійкими до проколів. Це оптимальна заміна пневматичним шинам.

4)    На гумовому ході. Найбільш поширена і сама універсальна категорія промислових коліс.

5)  Поліуретанові. Мають дуже високу механічну і абразивну стійкість, а також широкий спектр застосування.

6) Поліамідні. Виготовляються з екологічно безпечного матеріалу. Тому техніка, оснащена такими колесами, може використовуватися в харчовій і фармацевтичній галузі.

7) Пневматичні. Характеризуються відмінною прохідністю і відмінними експлуатаційними характеристиками.

Крім цього, на сайті "ПРО-СТОК" можна підібрати і купити колеса для тачок і інших типів - термостійкі, для пересування по сходах, великовантажні, з нержавіючими кронштейнами.

▲  вгору