0

Ми в соцмережах
Промислові колеса

Колеса для візків, колісні опори і ролики для рокли, тачок і всієї пересувний складської техніки

Правила експлуатації коліс і роликів
Правила експлуатації
Колеса для складської техніки купити в Україні — PRO-STOCK
Колеса для вантажопідйомної техніки
Колеса на гумовому ходу в Києві, ціна — «PRO-STOCK»
Колеса на гумовому ходу
Серія 21
Серія 23
Серія 24
Серія 25
Серія 26
Серія 27
Серія 31
Серія 38
Коліса пінополіуретанові купити в Україні — PRO-STOCK
Колеса пінополіуретанові
Колеса для візків пневматичні купити в Україні — PRO-STOCK
Колеса пневматичні
Транцеві колеса на човен ПВХ, транцеві колеса для надувного човна - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні
Транцеві колеса
Термостійкі колеса в Україні — PRO-STOCK
Колеса термостійкі
Серія 41 - алюміній
Серія 42 - гума
Серія 43 - фенол
Серія 44 - фенол
Серія 48 - чавун
Серія 49 - технополімер
Колеса пластикові з поліаміду в Україні — PRO-STOCK
Колеса з поліаміду
Серія 40
Серія 45
Серія 46
Серія 47
Поліуретанові колеса в Україні — PRO-STOCK
Колеса з поліуретану
Серія 50
Серія 51
Серія 52
Серія 53
Серія 56
Серія 59
Cерія 63
Великовантажні колеса для візків купити в Україні — PRO-STOCK
Колеса великовантажні
Серія 54
Серія 55
Серія 57
Серія 58
Серія 60
Колеса з нержавіючими кронштейнами в Києві, ціна — «PRO-STOCK»
Колеса з нержавіючими кронштейнами
Серія 46NI
Cерія 52NI
Спеціальні колеса купити в Україні — PRO-STOCK
Колеса спеціальні

Увага! Перед вибором промислових коліс та роликів, вивчіть правила експлуатації.

Будь-яка складська техніка час від часу може потребувати заміни тих чи інших деталей, і візки - не виняток. При цьому найбільш затребуваною запчастиною є колеса до візків. І оскільки їх асортимент надзвичайно різноманітний, необхідно вдумливо підбирати цю деталь, в залежності від різних факторів:
• Призначення
• Матеріал
• Вантажопідйомність
• Тип підшипника
• Вид кріплення
• Температурний режим використання
Проаналізувавши всі ці параметри, можна підібрати оптимально потрібний варіант.

Різновиди коліс для візків складських

Коли ви шукаєте колеса до візків, купити слід саме ту модель, яка найбільш підходить під вашу техніку. У цьому плані можливі різні варіанти. Найпростішим з них є моделі для побутового користування - наприклад, колеса для тачки або садового візка, також сюди можна віднести коліщатка для тумбочок, ліжок, пуфів і інших меблів. Окремою категорією йдуть моделі для візків громадського призначення, які нерідко можна зустріти в супермаркетах, ресторанах, готелях і лікарнях. Якщо ж потрібно підібрати деталь для складської і виробничої, або ж вантажної техніки, то тут підійдуть промислові колеса для візків. В окремих випадках застосовують спеціальні їх різновиди - наприклад, розроблені для використання на сходах, в умовах високих і низьких температур, для підвищених навантажень і так далі.

Багато в чому властивості коліс для візків визначаються їх матеріалом. Універсальним і досить недорогим варіантом є гума - вона підходить для будь-яких поверхонь, однак швидко стирається і може залишати сліди на підлозі. Тому сьогодні розробляються нові марки еластичних гум, які не залишають слідів, та більше підходять для виробництва коліс. Також для тих, хто хоче більшої довговічності, підійдуть пінополіуретанові колеса. Непоганим варіантом є поліуретан, особливо якщо вам доводиться мати справу з абразивними покриттями. Якщо ж в процесі експлуатування візка доводиться стикатися з агресивними середовищами, то більше підійде поліамід. А для користування в умовах високих температур підійдуть різноманітні термостійкі колеса з фенольних смол, алюмінію, чавуну, термостійкої гуми.

Колеса для складських візків прийнято розділяти за вантажопідйомністю. Полегшеними варіантами вважаються моделі, розраховані на вагу, що не перевищує 200 кг для одного колеса. Для середніх моделей ця цифра становить 400, а для великовантажних - 1100. Також є спеціальні різновиди, що витримують до 7000 кг на одне колесо. Вирахувати необхідну вам вантажопідйомність можна, розділивши загальну вагу вантажу, що перевозяться на кількість коліс. Також слід враховувати і масу самого візка.

На ходові властивості візків впливає також підшипник. Сьогодні їх представлено кілька видів. Якщо ви плануєте мати справу з легкими вагами і малими навантаженнями, то оптимальним варіантом буде підшипник ковзання. Для більш інтенсивної експлуатації беруть роликові, а при екстремальних навантаженнях підійдуть кулькові.
Крім того важливий тип кріплення, він може здійснюватися із застосуванням кронштейна і без нього. Сам кронштейн може бути поворотним і неповоротним. Поворотні часто мають площадку кріплення і гальмо. Неповоротні також нерідко мають гальмо і отвір під шпильку. Зустрічаються і спеціальні кронштейни для переміщення по сходах - потрійні. Для ручних компактних візків і гідравлічних рокл краще використовувати моделі без кронштейнів, а для іншого обладнання - з кронштейнами.

Зазвичай продаж коліс для візків здійснюється із зазначенням температурного режиму. Стандартним вважається від +20 до +60 градусів за Цельсієм - такі колеса підійдуть і для приміщень, і для вулиці. Є також є моделі: для використання при температурі 0- + 40 градусів, термостійкі і жароміцні (-100- + 400 градусів).

Де придбати колеса

Якщо ви шукаєте колеса для візків Київ, то найпростіше придбати їх в компанії «ПРО- СТОК». Ми реалізуємо складську техніку і запчастини до неї по території всієї України. Тут можна підібрати варіанти для будь-якого призначення, при необхідності наші консультанти нададуть вам необхідну консультацію з вибору. Всі представлені в асортименті колеса виготовлені з міцних, надійних, добротних матеріалів, тому мають довготривалий термін експлуатування. Серед них зустрічаються моделі з різними типами кріплення, підшипників, для будь-яких температурних режимів.
У нашій компанії можна придбати колеса для візків, ціна яких не розорить ваш бюджет. Також ми пропонуємо іншу складську техніку - нову і вживану (б/в) за помірними розцінками. Доставка замовлень здійснюється по всій території країни.
Ми представляємо кращі бренди!

▲  вгору