0

Ми в соцмережах
Колеса з нержавіючими кронштейнами

Колеса з нержавіючими кронштейнами

Колеса з поліаміду в нержавіючих кронштейнах (серія 46NI "Norma Inox")
Серія 46NI
Колеса з поліуретану в нержавіючих кронштейнах (серія 52NI "Norma Inox")
Cерія 52NI

Увага! Перед вибором промислових коліс та роликів, вивчіть правила експлуатації.

Даний розділ коліс з нержавіючими кронштейнами представлений двома серіями:
Серія 46NI-колеса з поліаміду в нержавіючих кронштейнах;
Серія 52NI - колеса з поліуретану в нержавіючих кронштейнах.

Поліамідні колеса з нержавіючим кронштейном категорії 46NI. Матеріалом виготовлення виступає синтетичний термопластичний поліамід 6, головними характеристиками якого є : екологічність (можна використовувати для харчових продуктів ), міцність, довговічність, діелектричність, стійкість до агресивних хімічних сполук ( спирти, масла, луги, бензин). Дані колеса для візків високостійки до корозії, легко обробляються за допомогою чистячих, миючих і дезінфікуючих агентів.
Важливою перевагою таких коліс з поліаміду, є приваблива ціна - вона найнижча з усіх коліс з подібною вантажопідйомністю.

Колеса в поєднання з нержавіючим кронштейном, незамінні на підприємствах з вологою, агресивним середовищем, і особливими вимогами до корозійної стійкості матеріалів.

Поліуретанові колеса з нержавіючим кронштейном категорії 52NI. Даним колесам притаманні унікальні механічні, фізичні та експлуатаційні властивості, а саме: міцність і довговічність, стійкість до агресивних середовищ (колесо стабільно переносить мастила та олії, органічні розчинники, слабкі кислоти та розчини лугу, бензин, вода, вплив мікроорганізмів, грибків). Дані колеса еластичні, стійки до деформації, матеріал не тріскається і не розшаровується.
Серія 52NI з з нержавіючим кронштейном - знайшла велику популярність у наших покупців, завдяки своїй низькій ціні і достатньої вантажопідйомності до 380 кг Підшипник встановлюється роликовий. Колеса використовують на рівних покриттях підлоги: з бетону, кахлю і наливних підлогах.
Колеса в поєднання з нержавіючим кронштейном, незамінні на підприємствах з вологим, агресивним середовищем, і особливими вимогами до корозійної стійкості матеріалів.

▲  вгору