0

Ми в соцмережах
Колеса з поліуретану

Увага! Перед вибором промислових коліс та роликів, вивчіть правила експлуатації.

Колеса із поліуретану

Поліуретанові колеса - володіють унікальними механічними, фізичними та експлуатаційними властивостями: мають високі показники міцності і зносостійкості, матеріал не схильний до старіння. Колесо з поліуретану стійке до агресивних агентів в навколишньому середовищі: до мастил, до бензину, до органічних розчинників, до води, до розбавлених кислот і розчинів лугів, а також стійкі до мікроорганізмів, грибків, гниття. Поліуретан еластичний, не розтріскується, не розшаровується, має стійкість до деформації. Поліуретанові колеса стійкі до особливо високих механічних навантажень, володіє електроізолюючими властивостями і низьким коефіцієнтом теплопровідності. Колеса з цього матеріалу характеризується низьким рівнем шуму і вібрації. Поліуретанові колеса зберігають свої властивості в діапазоні температур від -20 ° С до +80 ° С.

Переваги коліс з поліуретану в порівнянні з іншими матеріалами:
- абразивна і механічна стійкість вище, ніж у коліс з гуми;
- менша крихкість, набагато більш високий термін служби, ніж у коліс з пластика;
- низька маса виробу, безшумність в роботі, низький темп зношування, не схильні до корозії на відміну від коліс виконаних з металу.

По вантажопідйомності поліуретанові колеса можна розділити на 3 групи:
- середньої вантажопідйомності (навантаження до 600 кг. на одне колесо - представлені серією 51, серією 52 і посиленою серією 53);
- великовантажні (навантаження до 1100 кг. на одне колесо - представлені серією 54 і серією 56);
- для максимально важких вантажів (навантаження до 7000 кг. на одне колесо - представлені серією 55 і серією 58)
У даному розділі ми розглянемо колеса і колісні опори середньої вантажопідйомності, з великовантажними колесами і з колесами максимальної вантажопідйомності Ви можете ознайомитися в розділі «Колеса великовантажні».


У розглянутих серіях коліс і колісних опор, встановлюється 3 типи кронштейнів:
- стандартний (використовується в серії 51 і 52);
- посилений (серія 53);
- нержавіючий (представлений серією 52Н).

Серія 51 виготовлена з найбільш м'якого поліуретану, завдяки цьому дані колеса можуть використовуватися і на асфальті. Еластичність даного виду поліуретану схожа з еластичністю гумових коліс, однак вантажопідйомність має більш високу - до 300 кг. Підшипник встановлюється роликовий. Входить в середню цінову категорію.

Серія 52 - завдяки своїй низькій ціні і достатньої вантажопідйомності до 380 кг., цей вид коліс став найбільш популярним та найбільш купується. Підшипник встановлюється роликовий. Колеса використовують на рівних покриттях з бетону, кахлю і наливних підлогах.

Серія 53 - це посилені поліуретанові колеса, завдяки встановлюваному посиленому товстостінну кронштейну, а також подвійному кулькові підшипники, дані колеса здатні витримувати навантаження до 600 кг. (що є найбільш вигідним варіантом співвідношення ціна / вантажопідйомність серед поліуретанових коліс). Використовуються на рівних підлогах.

Всі поліуретанові колеса дбайливі до покриття підлоги і не залишають слідів.

▲  вгору