0
Ми в соцмережах
Колеса та ролики в харчовій промисловості

Колеса та ролики в харчовій промисловості

Серед промислових коліс та роликів слід особливо виділити колісні опори для харчових виробництв. Там, де готуються або переробляються харчові продукти основною вимогою є гігієна. Будь то м’ясопереробний завод, птахофабрика, рибопереробне підприємство, молокозавод, пекарня або олійно-жировий комбінат, ретельне очищення виробничого обладнання є щоденною процедурою. Також, у сучасній харчовій промисловості застосовуються різні технології виробництва, багато яких проходять з використанням високих і низьких температур, розчинів солей, кислот і лугів, масел і спиртів. Отже, потрібні колеса, які б протистояли агресивним сполукам, та високим/низьким температурам.
Компанія "ПРО-СТОК" постачає на вимогливий ринок харчової промисловості необхідні колеса для будь-яких умов застосування.
За умовами експлуатації колеса і колісні опори можна розділити на кілька груп:
- для холодильних і морозильних камер;
- для пекарень, цехів копчення і сушіння;
- для агресивних середовищ (для м'ясної, рибної, птахопереробної і молочної промисловості).
Найбільш оптимальними матеріалами коліс для використання у харчової промисловості виступають:
- поліамідні колеса;
- поліуретанові колеса з центром з поліаміду;
- алюмінієві колеса;
- фенольні колеса (друга назва: колеса з термопластичної смоли);
- чавунні колеса.
Поліамідні колеса, виготовляються з екологічно чистого поліаміду-6, вони зарекомендували себе як найбільш корозійностійкі і легко піддаються санітарній обробці. Витримують навантаження до 350 кг. на одне колесо (до 800 кг. – в великовантажних моделях), температурні режими використання від -25˚С до +85˚С, додатковою перевагою є невисока ціна. Можуть комплектуватися нержавіючими кронштейнами. Поліамідні колеса знайшли широке застосування на підприємствах громадського харчування, в цехах з переробки молока, м’яса та птиці.
Поліуретанові колеса з центром із поліаміду мають всі властивості поліаміду, однак ошиновка з поліуретану додає переваг – це низький рівень шуму та вібрації. Витримують навантаження до 350 кг., температурні режими використання від -20˚С до +60˚С.
Для холодильних і морозильних камер (у тому числі шокової заморозки), а також в промислових печах застосовують тільки термостійкі колеса: алюмінієві, фенольні або чавунні.
Термостійкі колеса з алюмінію використовують в температурних режимах від -40˚С до +300 ˚С. Ці колеса більш зносостійкі ніж фенольні та характеризуються дбайливішим ставленням до підлоги ніж чавунні. Витримують навантаження до 300 кг. на одне колесо. Головною перевагою є найнижча ціна серед термостійких коліс. Алюмінієві колеса можуть успішно застосовуватися на підлозі з бетону, кахлю або металевому покритті.
Фенольні колеса, або колеса з термопластичної смоли, сертифіковані для застосування в харчовій промисловості, використовують при температурних режимах від -40˚С до +300˚С, та навантаженнях до 300 кг. на одне колесо. Колеса з фенолу (термопластичної смоли) стійки до впливу води, мастил та агресивних сполук. Здатні витримувати теплові удари (різке підвищення або зниження температури. Відмінна властивість таких коліс – дбайливе ставлення до підлоги. Рекомендації до покриття підлоги: найбільш широко розкриваються експлуатаційні можливості при використанні на рівній підлозі з бетону або кахлю.
Колеса з чавунну експлуатуються при температурах -50˚С до +300˚С, та навантаженнях до 600 кг. на одне колесо, мають стійкість до агресивних речовин. По міцності та терміну експлуатації чавунним колесам немає рівних, однак для їх успішного використання пред'являються спеціальні вимоги до підлоги. Підлога повинна бути покрита чавунними плитами або металевими листами, інакше покриття підлоги неминуче зіпсується через деякий час.
Якщо потрібна додаткова інформація про можливості застосування нашої продукції в харчовій промисловості, або Ви бажаєте отримати технічну інформацію, звертайтеся будь ласка до нас за телефонами вказаними у розділі «Контакти»
Компанія «ПРО-СТОК» має великий практичний досвід співпраці з українськими виробниками харчової промисловості, наша продукція задовольняє найвимогливішим запитам клієнтів та особливо добре наші можливості розкриваються коли клієнти потребують продукції високої якості.

▲  вгору