0
Ми в соцмережах
Контейнер пластиковий KLT сфери застосування

Контейнер пластиковий KLT для зберігання і перевезення малогабаритних вантажів

збільшити зображення Контейнер пластиковий KLT сфери застосування.

Контейнери пластикові KLT    сьогодні стрімко витісняють з ринку морально застарілу тару з металу і дерева. В першу чергу це обумовлено розвитком технічного прогресу, впровадженням у життя сучасних технологій, а також турботою про екологію і довкілля. Завдяки цьому збільшується ефективність робочих процесів, поліпшується ергономічність і підвищується рентабельність підприємств.

Пластикові ящики KLT для невеликих вантажів

Спочатку даний вид пластикової тари був розроблений для використання в автомобільній промисловості, відповідно до норм євростандарту VDA 4500. Але завдяки своїй практичності, надійності і доступній ціні контейнери KLT стали широко застосовуватися і в інших галузях народного господарства.

Головне призначення ящика пластикового R-KLT - зберігання і транспортування, запчастин, комплектуючих, окремих вузлів і витратних матеріалів на автоматизовані виробничі лінії по збірці, машин, комп'ютерної та побутової техніки, електроніки, телевізорів. Також вони застосовуються в космонавтиці та авіабудуванні.

Назва серії пластикових контейнерів KLT позначає "носій малогабаритних вантажів" (переклад з німецької - Kleinladungsträger).

 Відповідність стандарту VDA 4500

Дана норма розроблена в Німеччині, спеціально для визначення експлуатаційних параметрів багатооборотної тари з полімерних матеріалів, що використовується для зберігання і перевезення вузлів, деталей та інших компонентів автомобільної галузі. Пластикові контейнери RL-KLT, R-KLT випускаються на підприємствах відомого холдингу "Georg UTZ" і повністю відповідають даним стандартам.

В "ПРО-СТОК" можна купити в Києві даний вид тари в самому широкому асортименті і доставкою по Україні.

▲  вгору