0

Ми в соцмережах
Кранова стріла

Кранова стріла

Один з типів навісного обладнання для вилкового навантажувача – кранова стріла. Вона призначена для реалізації робіт із переміщення навісних вантажів, які через свою форму чи тару не можуть зберігатися на піддонах. Кранову стрілу можна використати в будівельних, складських та промислових роботах. Вона підійде для переміщення контейнерів, бегів, стропованих вантажів.

Опис та характеристика кранової стріли

Кранова стріла – це металева конструкція, що складається із рами з отвори для вил навантажувача та металевої балки-стріли з гаком на краї. Простоті будови кранової стріли відповідає і його монтаж та демонтаж. Навантажувач заїжджає вилами в отвори рами стріли. Далі оператор закріплює стрілу на вилах навантажувача за допомогою стоперного пальця. Процес монтажу кранової стріли займає у робітника від 2 до 5 хвилин та не потребує додаткового обучення.

Як і інша продукція інтернет-магазину «ПРО-СТОК», кранова стріла має всі відповідні сертифікати, дозволи, гарантійні талони та відповідає чинним нормам охорони праці. Вона виконана із високоякісного матеріалу. Отвори рами мають підходящі параметри для вил навантажувача. Вони всього на 1-2 см більші ширини та висоти вил. Такі показники роблять процес використання кранової стріли комфортним та безпечним, адже конструкція щільно прилягає до вил.

Переваги придбання кранової стріли для вашого бізнесу

Покупка кранової стріли від нашого магазину принесе вам:

  1. Збільшення опцій вашого навантажувача.
  2. Економію бюджету через відсутність витрат на спеціалізовану техніку.
  3. Покращення процесу обробки вантажів.
  4. Надійний, легкий у використання товар за помірну ціну.

В свою чергу команда «ПРО-СТОК» надасть вам професійну консультацію стосовно вибору та можливостей наявних у нас кранових стріл. Допоможе підібрати потрібне навісне обладнання. Запропонує комфортні та сучасні способи оплати за товар у готівковій та безготівковій формі. Роз’яснить умови повернення та доставки по Києву та Україні. На зволікайте, укомплектуйте ваш навантажувач відмінним обладнанням від «ПРО-СТОК»!

 


Технічна характеристика кранової стріли
Мінімальний виліт стріли1840 мм
Максимальний виліт стріли 3000 мм
Вантажопідйомність при мінімальному вильоті стріли1400 кг
Вантажопідйомність при максимальному вильоті стріли2500 кг
Габарити у складеному вигляді (ДхШхВ)2000х600х400 мм
Вид гакуповоротний
Гарантія6 місяців
▲  вгору