0
Ми в соцмережах
Великогабаритні контейнери PALOX варіанти конструкції

Великогабаритні контейнери PALOX особливості конструкції і переваги використання

збільшити зображення Великогабаритні контейнери PALOX: огляд моделей - PRO-STOCK.

Великий пластиковий контейнер - це поєднання хорошої вантажопідйомності, місткості, високої міцності, невеликої маси і практичності. Це досягається за рахунок використання новітніх технологій, високоміцних матеріалів (первинний або вторинний поліпропілен), а також особливостей конструкції. Сьогодні в Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та інших містах України можна купити великогабаритний пластиковий контейнер на ніжках, 2-х і 3-х полозах, палетній основі, що виконана у форматі фінського піддону (1200х1000 мм).

Переваги використання контейнеру на палетній основі

Тара даного типу, активно використовується в різних галузях народного господарства. Наприклад, контейнер для овочів виготовляють з гігієнічного пластику і він може використовуватися в торгівлі і харчовій промисловості, що підтверджується наявністю висновку санітарно-гігієнічної експертизи. Іншими перевагами таких контейнерів є:

  • Висока міцність;
  • Невелика власна вага, яка залишається незмінною, незалежно від зовнішніх чинників;
  • Зручність використання із застосуванням складської техніки (роклиштабелери, річтраки, навантажувачі);
  • Універсальність і функціональність;
  • Широкий спектр застосування;
  • Доступна вартість.

До цього слід додати можливість підібрати різні модифікації і комплектацію. Для підлогового розміщення і штабелювання краще вибрати модель на ніжках або 2-х полозах, а для стелажного зберігання - контейнер на палетній основі. На максимальні навантаження розраховані вироби на 3-х полозах. Крім цього, є контейнери з суцільними і перфорованими стінками. Тому тут завжди можна підібрати оптимальний варіант для будь-якої сфери діяльності.

▲  вгору