0

Ми в соцмережах
Мезонін складський

Мезонін (складський мезонін) загальні відомості і сфера застосування

Мезонин складской (мезонинные стеллажи, мезонин на стеллажах)– система Мезонін складської (мезонінні стелажі, мезонін на стелажах) - система стелажів, що дозволяє організувати багатоповерхові конструкції у високому одноповерховому приміщенні. Складські мезоніни являють собою конструкції, що встановлюються на високих стійках, що утворюють додатковий поверх для зберігання вантажів і збільшують ефективність використання складського приміщення.
Висока орендна ставка та необхідність в розширенні площі складського зберігання вплинуло на активний розвиток зберігання на складських мезонінах.
>Мезонін (інакше: напівповерх) - являє собою одне з найбільш зручних і популярних рішень, що застосовувується на сучасному складі.
Мезонін (від італ. Mezzanino) є несучою незалежною металоконструкцією, в зібраному вигляді утворює один або кілька поверхів (пішохідних рівнів), встановлюється всередині складу.

Складський мезонін - різновиди

Мезонін (мезонінні стелажі, мезонін на стелажах) - складна стелажна, або будівельна конструкція, що складається з декількох поверхів. Можливо три варіанти виконання даної конструкції:
Мезонін на основі палетних стелажів (палетний мезонін) - це багатоповерхова стелажна конструкція виконана на базі палетних стелажів з можливістю палетно-поличкового зберігання вантажів. Цей тип складського мезоніну найбільш затребуваний на складах з різносортних товаром різної величини.
Мезонін на основі поличних стелажів (поличний мезонін) - багатоповерхова конструкція на основі поличкових металевих стелажів з можливістю поличково-секційного зберігання. Дана стелажна конструкція застосовується, як і в складському господарстві, так в архівному збереженні. Великі компанії з великим документообігом не рідко використовують поличковий мезонін.
Мезонін на колонах - це конструкція що складається з декількох поверхів і виготовлена з гарячекатаних профілів і балок, з підвищеним показником навантаження на перекриття. Такий тип мезоніну дозволяє перенести на додаткові поверхи виробничу частину підприємства, обладнати офіс або використовувати як склад.

Складський мезонін - переваги

Головними перевагами у використанні складського мезоніну є те що, дана конструкція дозволяє максимально ефективно використовувати складську площу у висоту. Для комфортної роботи співробітників складського комплексу між поверхами організують сходові прольоти, перила і поручні, необхідну підлогове покриття. Також складський мезонін передбачає використання пересувної складської вантажопідйомної техніки.

▲  вгору