0

Ми в соцмережах
Мобільні стелажі

Мобільні стелажі

4a6b07ab62c440bf85a193a3b088953e (1)

Мобільні стелажі загальні відомості і сфера застосування

Компанія "ПРО-СТОК" спеціалізується на проектуванні, створенні та складанні мобільних компонентів для палетних, консольних і поличкових стелажів з використанням найбільш просунутих систем управління.

Пересувні стелажі (мобільні стелажі, перекатні стелажі) - забезпечують максимальне використання об'єму складу при одночасному доступі до будь якої комірки вантажу що зберігається, в будь-який час. Функціональна особливість мобільної системи дозволяє скоротити проходи між стелажами до одного. При виникненні необхідності доступу до певного вантажу необхідні стелажні ряди розмикаються за допомогою пульта управління. За рахунок такого економічного розміщення стелажів - площа складського приміщення використовується найбільш раціонально.

Якщо порівнювати пересувні стелажі, спроектовані на базі палетних стелажів із звичайними стаціонарними палетними стелажами, то застосування першого варіанту дозволить збільшити обсяг зберігання в 1,5-2 рази. Використання мобільних систем зберігання на базі палетних стелажів найбільш важливо в сховищах з керованою атмосферою і температурою, як наприклад зберігання в холодильних, морозильних камерах і т.д.


<strong>Склад оборудованный стационарными паллетными стеллажами</strong>
<strong>Склад оборудованный стационарными паллетными стеллажами</strong>
<strong>Склад оборудованный мобильными паллетными стеллажами</strong>
<strong>Склад оборудованный мобильными паллетными стеллажами</strong>

Мобільні стелажі - принцип роботи

Пересувні стелажі умовно можна поділити на два глобальні блоки: перший, це безпосередньо сам стелаж для зберігання вантажу, іншими словами надбудова; та другий – це мобільна база (основа) для переміщення стелажів. Незалежно від того який тип стелажів використовується для зберігання вантажів, вони інтегруються на мобільні бази , і в наслідку являють собою єдиний комплекс мобільних стелажів з одним проходом. Доступ до будь секції пересувних стелажів здійснюється шляхом переміщення необхідної кількості стелажних рядів. Все пересування автоматизовано і здійснюється за допомогою електродвигунів по рейкових направляючих інтегрованих в підлогу.

Мобільні пересувні стелажі - основні елементи

Мобільні (пересувні) стелажі складаються з таких основних елементів:
1. Мобільна база (основа) - це збірна конструкція, що складається з електродвигунів, валів, редукторів, колісних пар та стяжок, на яку інтегрується стелажна «надбудова».

2. Стелаж для зберігання вантажів - це можуть бути палетні фронтальні стелажі, поличкові або консольні, залежно від специфіки вантажу що зберігається в складському приміщенні.

3. Рейкові направляючі - виготовляються з високоміцної сталі С45 з високими показниками навантажень, що гарантує тривалий термін експлуатації. Рейки інтегруються в підлогу особливим способом, що забезпечує безперешкодний проїзд будь якої складської підйомно-транспортної техніки. Установка рейок може бути здійснена на етапі будівництва складського комплексу, або в існуючому складі шляхом локальної реконструкції.


<strong>Направляющий рельс мобильного основания</strong>

<strong>Направляющий рельс мобильного основания</strong>
<strong>Рельс скольжения мобильного основания</strong>

<strong>Рельс скольжения мобильного основания</strong>

4. Електродвигун - приводить в рух мобільні платформи. Кількість мотор-редукторів в кожній мобільній платформі, розраховується з урахуванням довжини секції, і необхідних навантажувальних характеристик. Використання двигунів платформ виробництва Німеччини і певних типів/розмірів підшипників (Німеччина) забезпечує надійність і довговічність мобільної системи. Силові кабелі прокладаються таким чином, щоб не перешкоджати роботі техніки, самої мобільної системі, а також працівникам складу.


<strong>Электродвигатель</strong>

<strong>Электродвигатель</strong>

5. Система безпеки - весь доступ персоналу і вантажної техніки захищений світловий системою сигналізації, що цілком і повністю відслідковується інфрачервоними датчиками системи, розташованими перед торцями мобільної системи в проході, датчиками для плавної зупинки системи (по два на крайній платформі), а також системою датчиків що стежать за наявністю перешкод при русі платформ. При перетині таких променів людиною або складської навантажувальної технікою відбувається автоматична зупинка руху стелажної конструкції.

6. Система управління - надійна і довговічна SIEMENS Simatic S7.

Головний щит управління (головна розподільна шафа) - розташований безпосередньо поряд з пересувним стелажним обладнанням. Головний розподільний щит управляє всією пересувний системою стелажів і кожною секцією окремо. Дозволяє вибирати ручний або автоматичний режими роботи устаткування. Автоматично управляє освітленням у проходах. При включеному «нічному режимі» обладнання забезпечується рівномірний хід між усіма шасі, що вигідно застосовується при комісії товару або в морозильних камерах для рівномірного протікання повітря між товаром. Головний розподільний щит може бути оснащений ЖК-дисплеєм, що відображає всі робочі і аварійні стани обладнання, ідентифікувати несправність в такому випадку набагато простіше. У ситуаціях, коли мобільні стелажі встановлюються в декількох приміщеннях одного складського комплексу, то застосовуються додаткові дублюючі блоки управління в кожному такому приміщенні.

Модулі ручного управління - розташовані на кожній стелажної секції, і дозволяють переміщати конкретну секцію в ручному режимі.

Пульт дистанційного керування - частково дублює функції центрального щита, і дозволяє оператору управляти будь-якими секціями мобільної системи безпосередньо перебуваючи в навантажувачі, що значно спрощує виконувані операції і збільшують швидкість навантаження-розвантаження вантажів.


Главный щит управления
Открытый главный щит управления
Дублирующий щит управления
Модуль ручного управления
Пульт дистанционного управления

Пересувні палетні стелажі - технічні характеристики

Довжина: максимальна довжина ряду платформ 70 м.
Висота: максимальна до 12 м.
Характеристики вантажів, що зберігаються: палетизований вантаж; довгомірний; або штучний, або упакований в ящики і короби.
Навантаження: навантаження на дві спарені секції 48 тонн, тобто 24 тонни на кожну секцію.
Відстань між мобільною основою і підлогою: близько 15 мм, що дозволяє здійснювати навантаження/розвантаження за допомогою річ-траку або фронтального навантажувача, а при проектуванні архівних мобільних стелажів - вручну.
Принцип зберігання: вантаж складується вздовж стелажів, навантаження/розвантаження здійснюється з фронтальної сторони.
Параметри напруги для мобільного агрегату
Напруга: 3 x 400/50 гц. (3P + N + E)
Напруга системи керування: 24 V DC
Двигун
Кожна мобільна основа комплектується мотор-редуктором, в кількості що розраховується з урахуванням дожини секції, і необхідних навантажувальних характеристик. Потужність: до 0,55 кВт. Тип захисту двигуна IP54
Швидкість руху мобільної платформи: середня 4,8 м/хв.
Діапазон робочих температур: до -27 C.
Фарбування: полімерне, стандартний колір RAL 7021 темно - сірий.
Обслуговування: заміна мастила привода тільки після 10 років. При необхідності виїзд фахівця з обслуговування на протязі 24 годин. Поставка запасних частин не є проблемою, в основному всі в наявності на складі.

Мобільні стелажі - відповідність стандартам якості продукції

Мобільна стелажна система від компанії "ПРО-СТОК" відповідає вимогам передбачених у директиві № 1855 від SUVA (Швейцарська Федеральна Асоціація страхування від нещасних випадків) для мобільних (пересувних) стелажних систем і пункту ZH1/428 Організації охорони праці в Німеччині, в тому числі UVV -, DIN-, VDE і CE правил.
Відповідає стандартам ISO 9001, ISO 14001, DIN 18800, EN 14095, TUV, IP05 та ін.

Мобільні стелажі - переваги

Мобільні стелажі успішно застосовують на складах, де цінно кожне палетомісце, а розширити існуючі складські площі неможливо через високу нестачу землі або обмеженість простору.

Чому мобільні стелажі?

  • Високий показник використання простору, що досягається шляхом усунення транспортних проходів
  • Зменшення часу перевезення (сучасні системи управління)
  • Короткі транспортні відстані (економія ресурсу вантажної техніки)
  • Вибір будь-якої ширини проїзду для використовуваної техніки
  • Компактне зберігання з можливістю доступу до кожного місцеположення одиниці вантажу що зберігається
  • Широкий діапазон застосування різних типів стелажів (палетні стелажі, консольні стелажі і поличні) для задоволення потреб в зберіганні будь-яких типів товару

Пересувні палетні стелажі - фотографії реалізованих об'єктів


Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 1
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 2
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 3
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 4
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 5
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 6
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 7
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 8
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 9
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 10
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 11
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 12

Мобільні (пересувні) стелажі - інші варіанти виконання

Пересувні архівні стелаж

Застосування мобільних архівних стелажів - ідеально підходить під створення архіву та зберігання великих обсягів документів у банках, страхових компаніях лікарнях і поліклініках, бібліотеках та ін. Застосування мобільних стелажів дозволить збільшити обсяг зберігання в 1,5-2 рази, або зменшити обсяг приміщення в 1, 5 - 2 рази.


Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 1
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 2
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 3
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 4
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 5
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 6

Пересувні стелажі для зберігання шин

Пересувний стелаж для шин ідеально підходить для магазинів і сервісних центрів для зберігання нових шин або сезонного зберігання літніх/зимових шин Замовників.


Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 1
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 2

Пересувні консольні стелажі

Мобільні консольні стелажі - застосовуються у всіх галузях, де є необхідність зберігання довгомірних вантажів. Це можуть бути будівельні, виробничі та торгові приміщення, лісозаготівельні склади та інше. Широких вибір можливих навантажень на консоль дозволяють проектувати стелажі під зберігання довгомірних виробів вагою від 200 кг до 15 тонн на рівень. Консольні стелажі, спроектовані на мобільних (пересувних) базах, дозволяють збільшити місткість складу практично вдвічі, або зменшити використовувану площу вдвічі при збереженні обсягів зберігання.


Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 1
Мобільні стелажі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 2
▲  вгору