0

Ми в соцмережах
Навантажувальна платформа для вилкового навантажувача

Навантажувальна платформа для вилкового навантажувача

використовують при необхідності піднімання, опускання чи транспортування гідравлічних візків, рокли, штабелерів. Також її використовують як компактну альтернативу рампі чи навантажувальному столі. Навантажувальна платформам відрізняється меншими параметрами, мобільністю та маневреністю у порівнянні із габаритними, стаціонарними установками. В залежності від можливостей навантажувача, навантажувальну платформу можна піднімати на висоту у 9 метрів.

Конструкція навантажувальної платформи та її основні характеристики

Навантажувальна платформа складається із:

-       опрної рами, в якій наявні отвори для вил навантажувача;

-       рельєфної підлоги зі спеціальними насічками для кращого зчеплення з вантажем;

-       бордюрів та поручнів з трьох сторін платформи для безпечного переміщення вантажу;

-       відкидної апарелі з однієї, вужчої сторони для створення похилого спуску та прикладанні менших тягових зусиль при навантажувально-розвантажувальних роботах.

Навантажувальна платформа для вилкового навантажувача виготовлена з міцного металу та покрита спеціальним антикорозійними засобами. Це дозволяє використовувати платформу для помірно великих навантажень за будь-яких погодних умов. Метал не деформується та не піде корозією при правильних умовах експлуатації.

Навантажувальна платформа, як і інші навісне обладнання, легко одягається на вила. Вила заїжджають у спеціальні отвори опорної рами та фіксуються там. Деякі моделі навантажувальних платформ додатково оснащенні страховими цепами. Вони служать додатковим страхуванням вантажу та самого навантажувача у разі непередбачуваних ситуацій із управління вилами.

За більш детальною інформацією про навантажувальні платформи для вилкових навантажувачів, ви можете звернутися до консультантів магазину. Це можна зробити, здійснивши дзвінок на мобільні чи стаціонарні номери телефонів, що вказані на сайті. Також можна заповнити форму для зворотного зв’язку. Здійснивши покупку навантажувальної платформи на сайті інтернет-магазину «ПРО-СТОК», ви отримаєте відмінний товар за хорошою ціною, клієнтоорієнтований сервіс та швидку доставку Україною.

 
Технічні характеристики навантажувальної платформи
Вантажопідйомність 2000 кг
Довжина2000 мм
Ширина1000 мм
Висота огорожі1000 мм
Загальна висота 1120 мм
Гарантія6 місяців

используют при необходимости подъема, опускания или транспортировки гидравлических тележек, роклы, штабелеров. Также ее используют как компактную альтернативу рампе или погрузочному столу. Погрузочная платформа отличается меньшими параметрами, мобильностью и маневренностью по сравнению с габаритными, стационарными установками. В зависимости от возможностей погрузчика, погрузочную платформу можно поднимать на высоту в 9 метров.

Кострукция погрузочной платформы и ее основные характеристики

Погрузочная платформа состоит из:

-       опорной рамы, в которой имеются отверстия для вил погрузчика;

-       рельефного пола со специальными насечками для лучшего сцепления с грузом;

-       бордюров и поручней с трех сторон платформы для безопасного перемещения груза;

-       откидной аппарели с одной, более узкой стороны для создания наклонного спуска и прикладывании меньших тяговых усилий при погрузочно-разгрузочных работах.

Погрузочная платформа для вилочного погрузчика изготовлена из прочного металла и покрыта специальным антикоррозийными средствами. Это позволяет использовать платформу для умеренно больших нагрузок при любых погодных условиях. Металл не деформируется и не пойдет коррозией при правильных условиях эксплуатации.

Погрузочная платформа, как и другое навесное оборудование, легко одевается на вилы. Вилы заезжают в специальные отверстия опорной рамы и фиксируются там. Некоторые модели погрузочных платформ дополнительно оснащены страховыми цепами. Они служат дополнительной страховкой груза и самого погрузчика в случае непредвиденных ситуаций по управлению вилами.

За более подробной информацией о погрузочных платформах для вилочных погрузчиков, вы можете обратиться к консультантам магазина. Это можно сделать, осуществив звонок на мобильные или стационарные номера телефонов, указанных на сайте. Также можно заполнить форму для обратной связи. Совершив покупку погрузочной платформы на сайте интернет-магазина "ПРО-СТОК", вы получите отличный товар по хорошей цене, клиентоориентированный сервис и быструю доставку по Украине.

 Технические характеристики погрузочной платформы
Грузоподъемность2000 кг
длина2000 мм
ширина1000 мм
Высота ограждения1000 мм
Общая высота1120 мм
Гарантия6 місяців
▲  вгору