0

Ми в соцмережах
Навісне обладнання

Навісне обладнання для вилкових навантажувачів від «ПРО-СТОК»
Навісне обладнання перетворить ваш вилковий навантажувач на багатофункціональну та незамінну техніку. Навісне обладнання для вилкових навантажувачів – це насадки для, що дозволяють швидко та без надмірних зусиль перекваліфікувати ваш навантажувач, розшитими його можливості та сферу застосування. Із використанням різного виду навісного обладнання можна не лише транспортувати вантаж, а й робітників, прибирати сніг, сміття, сипучі речовини. В такому випадку сфера використання навантажувача виходить далеко за межі складського обслуговування. Він буде незамінним в комунальному управління, будівництві, виробництві, промисловості, при виконанні сільськогосподарських робіт.

Снігоприбиральні відвали

Чому варто надати перевагу  «ПРО-СТОК» при купівлі навісного обладнання для вилкових навантажувачів?

Команда інтернет-магазину «ПРО-СТОК» підібрала для своїх клієнтів кращі зразки зарубіжного та вітчизняного навісного обладнання.

 1. Робоча платформа для навантажувача. Більш відома як людина чи кошик. Призначена для переміщення робітників для виконання висотних робіт.

 2. Подовжувачі вил для навантажувача. Використовується для транспортування габаритних, нестандартних вантажів.

 3. Ковш для вилкового навантажувача. Незамінний при роботі із великими об’ємами сипучих вантажів.

 4. Гакові захоплювачі. Підійдуть для переміщення вантажів, що не підлягають штабелюванню.

 5. Навантажувальна платформа для вилкового навантажувача. Компактна та мобільна установка для приймання вантажу, у разі відсутності чи неможливості встановлення рампи. Може переміщувати вантаж на різні висоти між стелажами.

 6. Кранова стріла. Використовується для підняття та переміщення контейнерів, бегів, стропованих вантажів.

 7. Рулонні дорни (штирі). Слугують для обслуговування та транспортування вантажу, що зберігається в рулонах.

 8. Снігоприбиральний відвал. Незважаючи на назву, обладнання всесезонне. Підходить для прибирання територій як від снігу, так і від сміття.

В залежності від ваших потреб, ви можете обрати навісне обладнання, що полегшить, спростить ваші робочі процеси. Для правильного підбору додаткових насадок для навантажувача, вам необхідно знати його параметри, межу вантажопідйомності, висоту піднімання вил. Не зайвим буде ознайомитися із основними технологічними процесами навісного обладнання. При виборі навісного обладнання для вилкового навантажувача потрібно розуміти при яких умовах він буде експлуатуватися чи зможете ви дотримуватися умов передбачених інструкцією з використання.


Ставши клієнтом компанії «ПРО-СТОК», ви отримаєте:

 • якісний, сертифікований товар від надійних виробників;

 • професійну підтримку співробітників;

 • конкурентні ціни;

 • можливість сервісного обслуговування;

 • оперативну відправку товарів по Україні.

Тому не відкладайте покупку навісного обладнання для вилкових навантажувачів. Зв’яжіться з представниками організації «ПРО-СТОК» за номерами телефонів, що вказані на сайті, чи заповнюйте форму для зворотного зв’язку. Зробіть ваш навантажувач універсальним, а робочі процеси – ефективнішими. 


▲  вгору