0
Ми в соцмережах
Огляд стелажних систем

Складські стелажі - огляд систем зберігання

Металеві стелажі - основа складського приміщення

Сучасні підприємці приділяють все більше уваги правильної та ефективної організації складського простору. Для того щоб збільшити щільність зберігання продукції, мінімізувати ризики деформації товару і прискорити обробку вступників вантажів, необхідно грамотно організувати робочий простір складського приміщення. Залежно від використовуваної системи зберігання, ефективність роботи складу може не тільки зростати, але і знижуватися. Саме тому необхідно вибрати якісні складські стелажі від перевіреного часом постачальника. Компанія «ПРО-СТОК» пропонує замовити стелажі, які будуть доставлені до Києва чи в будь-який інше місто України в найкоротші терміни.

Як вибрати металевий стелаж?

При виборі стелажної системи для складу слід враховувати такі основні фактори:
• тип продукції, що зберігається;
• вага і габарити товару;
• тип тари, в яку упакований вантаж;
• необхідні умови зберігання продукції (температурний режим, вологість повітря та ін.);
• максимально допустимий термін зберігання товару;
• тип складської техніки, яка буде використовуватися для обслуговування стелажів.
Ми надаємо нашим Клієнтам вибір з наступних різновидів стелажного обладнання:
• палетні стелажі (стелажі для піддонів);
• поличні стелажі;
• стелажі консольні;
• торгові стелажі;
• складські мезоніни;
• комбіновані системи зберігання.
Поговоримо більш детально про кожний з типів складських стелажів.

Палетні стелажі для складу

Стелажі складські палетні - це, на сьогоднішній день, найбільш поширена система зберігання продукції на складі. Даний тип металевих стелажів призначений для зберігання вантажів на піддонах. Обслуговуються палетні стелажі металеві за допомогою різної вантажної техніки, оснащеної спеціальними вантажозахоплювальними вилами.
Фронтальні палетні стелажі (rapidblock) - - Це металеві конструкції, які застосовуються для зберігання палет. Дані стелажні системи завантажуються і розвантажуються з фронтальної сторони. Такий спосіб завантаження дуже зручний при наявності широкого асортименту товарів з обмеженим терміном придатності. Фронтальні стелажі для складу забезпечують швидкий і простий доступ до будь-якої одиниці товару.
Фронтальний стелаж металевий володіє тільки одним помітним недоліком - займає велику кількість площі складу. Дана проблема, як правило, вирішується завдяки вузьким міжстелажних проходах і використанню схеми подвійний завантаження, за допомогою якої підвищується ефективність зберігання вантажів.
Набивні стелажі (в'їзні, глибинні, «drive-in») - це металеве стелажне обладнання, яке обладнується кількома ярусами зберігання і використовується переважно для складування однотипних вантажів. Стелажі глибинні набивні дозволяють максимально ефективно використовувати корисний простір складського приміщення. У приміщенні, обладнаному в'їзними стелажами, вантажно-розвантажувальні роботи здійснюються в робочому коридорі.
Для роботи з вантажами, які зберігаються на набивних стелажах, можуть використовуватися два складських принципу: LIFO (останній прибув товар вибуває в першу чергу) і FIFO (товар, який надійшов першим, вибуває теж першим).
Гравітаційні стелажі (flowracks) - це тип стелажних конструкцій, який знайшов найбільшу популярність на складах-холодильниках і в морозильних камерах, де зберігається швидко псується з коротким терміном придатності. Гравітаційні стелажі для палет не мають міжстелажних проходів, а для їх завантаження по висоті потрібно складська техніка. В процесі навантаження за рахунок роликового конвеєра товар подається на необхідне місце. Вивантаження продукції здійснюється за принципом FIFO.
Мобільні палетні стелажі (інші назви: пересувні і перекітні стелажі) - це металеві стелажні системи, конструкція яких представляє собою фронтальні палетні стелажі, розміщені на пересувних платформах основах. За рахунок подібної конструкції, пересувні стелажі стають більш компактними, ніж звичайні фронтальні стелажі для палет. При установці мобільного пересувного стелажа Ви отримаєте одночасний доступ до будь-якій комірці з товаром.

Поличкові стелажі

Поличкові стелажі металеві – це стелажні конструкції, які ідеально підходять для зберігання дрібних, сипучих товарів, а також для продукції, упакованої в пакети, мішки, ящики, коробки та ін. Стелажі поличкові складські також можуть використовуватися для зберігання документації. Подібні системи зберігання можуть монтуватися на мобільні основи.

Консольні стелажі

Консольні стелажі для складу - це обладнання, призначене для зберігання великогабаритних довгомірних вантажів (будівельних матеріалів, труб, металопрокату, лісозаготівель і ін.). Для даного типу стелажних систем існує широкий вибір консолей, які підбираються залежно від необхідного навантаження на рівень стелажа (до 15 т). Консольний металевий стелаж також може мати мобільну основу.

Мезонін складський

Складський мезонін - це один з найбільш складних різновидів стелажного обладнання для складу. Мезонинні стелажі складаються з декількох рівнів (поверхів), за якими може переміщатися персонал та вантажна техніка. Дані стелажні системи, як правило, встановлюються складських приміщеннях, де необхідно сформувати поверхові перекриття без капітального будівництва. Обов'язковою умовою для установки складського мезоніну є високі стелі в приміщенні. Конструкція мезонінного стелажа може проектуватися на базі палетних і поличкових стелажів.
Більш докладний опис складського мезоніну Ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Складські мезоніни».

Комбіновані системи

Якщо ви хочете купити металевий стелаж, який буде ідеально підходити для зберігання певного типу продукції, а також розроблений під конкретні умови складського приміщення, ми рекомендуємо Вам замовити проектування схеми комбінованого стелажа на базі декількох стелажних конструкцій. При цьому можливі найрізноманітніші варіанти комбінування стелажних систем. Наприклад, можна замовити палетно-поличкові стелажі, де на верхніх поверхах будуть зберігатися товари з тривалим терміном придатності, а на нижніх - розміщуватимуться штучні товари для демонстрації покупцеві.

Стелажі Київ, розробка та реалізація проекту складського зберігання

Для того щоб грамотно і раціонально розробити схему складського приміщення, необхідно звернутися за допомогою до фахівців у даній сфері. Наша компанія надає послуги з проектування стелажних систем з урахуванням побажань Замовника. Для того щоб замовити металеві стелажі для складу, Вам необхідно надати нашим фахівцям схему Вашої складського приміщення та технічне завдання (ТЗ). У разі відсутності схеми складу, наші співробітники складуть її самостійно (дана послуга безкоштовна).
На основі отриманого технічного завдання наші фахівці розроблять схему стелажній системи для Вашого складу. Після того як схема буде затверджена Замовником, монтажна бригада нашої компанії відправиться на об'єкт Клієнта для складання стелажній конструкції. На всі стелажі, які встановлюють наші фахівці, надається гарантія.
Ми також надаємо консультації по збірці стелажа в тому випадку, якщо Клієнт вирішує здійснити монтаж конструкції самостійно.
Наше стелажне обладнання стане надійним і вигідним помічником на будь-якому складі!

▲  вгору