0
Ми в соцмережах
Чвертьпалета - особливості та сфери використання

Чвертьпалета Р-4 - оптимальний вибір для супермаркетів і виставкових центрів

збільшити зображення Виставкові чвертьпалети для викладення товару - PRO-STOCK.

Display pallet (чвертьпалета Р-4)  активно використовуються в супер і гіпермаркетах для Pallet Layout (палетна викладка), яка призначена для просування певних товарних груп, збільшення кількості імпульсивних покупок, оптимізації роботи персоналу і максимально продуктивного задіяння простору складу і торгового залу.

Також їх застосовують на виставкових майданчиках і ритейл зонах під час рекламних акцій і презентацій. До переваг такого способу викладення товару в торгових точках є:

  • Забезпечують зручний доступ до реалізованої продукції; 
  • Спрощують процеси внутрішньої логістики і зберігання;
  • Дозволяють реалізувати схему реалізації товару безпосередньо від постачальника - в торговий зал (минаючи склад);
  • Істотно збільшують продажі;
  • Економлять час персоналу на викладку продукції на стелажі;
  • Дають можливість максимально ефективно використовувати корисну площу - нижні яруси стелажів, проходи, передкасові зони і зони костомізаціі (типу майстерень і лабораторій на території магазину для адаптації товару до потреб покупця, наприклад, фарбування в бажаний колір, прикраса додатковими емблемами, значками нашивками і так далі );
  • Залучення нових клієнтів;
  • Проведення акцій, розіграшів, розпродажів.

Крім цього, палетна викладка дозволяє помітно знизити у відділах потік відвідувачів. Найчастіше чвертьпалети використовують для викладки наступних товарних груп - бакалія, алкогольні та слабоалкогольні напої, соки і мінеральну воду, штучний товар, газована вода, снеки, чіпси, сухі сніданки, кондитерські вироби чай коді і багато іншого.

При зберіганні або транспортуванні порожньої тари моделі Р-4, піддони можна укладати одна в одну. Можливо завдяки особливій конструкції ніжок (порожнисті усередині). Це значно зменшує витрати при транспортуванні зворотної тари, а також при зберіганні чвертьпалет без вантажу.

До цього слід додати доступну вартість, легкість транспортування з використанням різних видів складської техніки з вилковим підхопленням (гідравлічні візки, електричні штабелери, навантажувачі, ричтраки і інша), а також переміщення вручну. Купити чвертьпалету Р-4, що відповідає всім міжнародним нормам і стандартам, а також внутрішнім ДСТУ, в будь-яких кількостях і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт України, можна звернувшись на підприємство "ПРО-СТОК".

▲  вгору