0
Ми в соцмережах
Особливості та переваги двоколісних візків

Двоколісний візок - зручна і практична техніка для складу

збільшити зображення Універсальна двоколісний візок для складу - PRO-STOCK.

Візок двоколісний використовується для переміщення вантажів усередині приміщень і на вулиці. Проста і надійна конструкція, доступна ціна, легкість і зручність управління, плюс гарна вантажопідйомність - це основні переваги, якими володіє техніка складська даного типу.

Двоколісний візок спеціального призначення

Вантажний візок, крім стандартного виконання, зі стаціонарної або відкидною платформою буває ще й спеціального призначення. Сюди відносяться складська техніка, яка призначена для транспортування певних вантажів:

  • Балони з киснем і ацетиленом;
  • Газові балони;
  • Бутлі з водою;
  • Бочки.

Також до цієї категорії відноситься візок вантажний для переміщення товару по сходах.

Конструкційні відмінності і переваги

Двоколісні тачки для спеціальних вантажів відрізняються своїми конструкційними особливостями, так як призначені для роботи з певними видами вантажів. Наприклад, бочкокат може бути з платформою або без неї, з зачепами, візки для балонів. Також виготовляють візки різних конструкцій - для одного або двох балонів, оснащені додатковим роликом.

Можуть вони відрізнятися і формою ручки, є моделі, зі стандартним виконанням, а є такі ж, якими оснащено візок евробармен, тобто дві окремі ручки з гумовими рукоятками.

Перевагами такої техніки є - максимально зручне використання, відмінна маневреність, компактність і невелика вага. Основними сферами застосування є виробничі ділянки, ЖКГ, аварійні бригади, будівництво, складські комплекси, торгові об'єкти, майстерні, логістичні компанії.

▲  вгору