0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі, опис і ціна

Палетні стелажі - найширший асортимент за найкращою ціною в Україні

збільшити зображення Палетні стелажі, опис і ціна.

Палетні стелажі    є найбільш універсальними і можуть встановлюватися в найрізноманітніших приміщеннях. Сьогодні їх широко застосовують практично у всіх галузях народного господарства, включаючи, харчову, хімічну, фармацевтичну та військову. Такі конструкції дозволяють збільшити місткість складу до 50%, за рахунок раціонального використання корисної площі. При цьому вони характеризуються простотою і надійністю конструкції, дають можливість використовувати різні види вантажно-розвантажувальної техніки.

Опис конструкції

Основними елементами паллетного стелажа є:

1)      Рама. Це вертикальний елемент конструкції, що виготовляється зі спеціального профілю. Стійки з'єднуються за допомогою системи діагональних і горизонтальних зв'язків. Залежно від розрахункового навантаження на конструкцію, для виготовлення її елементів використовують метал товщиною від 1,5 до 2,5 мм і шириною профілю від 80 до 120 мм.

2)      Траверса. Являє собою горизонтальну балку, що має прямокутний профіль. Пара траверс утворює окремий рівень зберігання. Кріплення траверси до рами, здійснюється за допомогою кронштейнів із зубцями, які приварені до торців прямокутного профілю.

3)     Зв'язки. Це С-образні профілі, що застосовуються для з'єднання між собою стійок.

4)      Підстава рами (підп'ятник). Надійне кріплення з підлогою здійснюється із застосуванням анкерних болтів. У комплект поставки, також можуть входити регулювальні пластини для установки конструкцій на нерівних поверхнях.

З огляду на, великі навантаження, а також постійне використання вантажно-розвантажувальної техніки, палетні стелажі можуть додатково оснащуватися захисними елементами - фронтальними і кутовими огорожами, які випускаються різних видів.

Актуальна ціна

Купити палетні стелажі в Харкові, Львові, Одесі, Києві та інших містах України, на найвигідніших умовах пропонує компанія «ПРО-СТОК». Це пояснюється великим досвідом роботи в даному сегменті ринку, наявністю партнерських відносин з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками, збалансованої ціновою політикою, широким асортиментом представленої продукції, а також можливістю замовити виготовлення стелажній конструкції за індивідуальними параметрами і вимогам. Це дозволяє підібрати для свого приміщення найбільш підходящий варіант. Доставка можлива в будь-який населений пункт України.

▲  вгору