0
Ми в соцмережах
Паллета пластикова - види і асортимент

Паллета пластикова вибрати і купити в Україні з доставкою

збільшити зображення Паллети пластикові, особливості вибору і покупки в Україні.

Пластикова палета в "ПРО-СТОК" - це поєднання високої якості, надійності і практичності. Тут можна купити найпоширеніші і затребувані її види, від перевірених європейських  виробників.

Параметри выбору

Обираючи піддон з полімерних матеріалів, необхідно звернути увагу на такі його характеристики:
1) Розміри. Розрізняють такі види - європіддон (1200х800х150 / 155/160), напівпіддони (800х600х150), FIN-палета (1200х1000х150).

2) Максимальне навантаження. Тут розрізняють 3 основних види навантаження - статичне (500-5000кг), динамічне (500, 1200, 1500 кг) і стелажне (500 - 1200 кг).

3) Конструкційні особливості. До них відноситься - кількість ніжок, наявність або відсутність полозів, дво- або чотирьохзаходні, тип дна (сітчасте, суцільне, перфороване).

Крім цього слід враховувати умови їх використання та основне призначення. Наприклад, в каталозі компанії окремо представлена експортна палета пластикова (Р-1 і Р-2).

Розібратися у всіх цих тонкощах, і підібрати оптимальний варіант для свого підприємства, допоможуть консультанти "ПРО-СТОК".

Де використовуються

Паллета пластикова виготовляється за новітніми технологіями і з використанням еластичних і високоміцних полімерних матеріалів. Завдяки цьому вдається досягти відмінних експлуатаційних характеристик:

  • Висока міцність;
  • Довговічність;
  • Стійкість до несприятливих впливів зовнішніх чинників (перепади температур, висока вологість, ультрафіолетові промені, цвіль, грибок);
  • Стійкість до механічних пошкоджень і деформації.

Крім цього, такі піддони безпечні в експлуатації і не пошкоджують товар цвяхами і трісками. Вони не потребують додаткової обробки і є універсальними. Основні сфери їх використання:

  • Логістика;
  • Складське господарство;
  • Виробництво;
  • Торгівля;
  • Будівництво.

Сьогодні купити палети пластикові на найвигідніших умовах можна не тільки в Києві, Одесі та інших великих містах, а й в будь-якому населеному пункті країни, з доставкою по Україні. Для цього потрібно зв'язатися з менеджерами компанії і оформити заявку прямо на сайті "ПРО-СТОК" - це зручно, швидко і економно.

▲  вгору