0

Ми в соцмережах
Пластикова тара

Пластикова тара: палети піддони, контейнери, ящики, лотки та бокси купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.

Пластикові піддони та палети, пластиковий піддон за найкращими цінами в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі (доставка по всій Україні)
Пластикові піддони
Пластикові контейнери гігієнічні, харчові контейнери, євроконтейнери, пластикові ящики, пластикові контейнери з кришкою, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Євроконтейнери харчові "RAKO"
Пластикові контейнери Palox, пластикові ящики для овочів і фруктів, контейнери пластикові з кришкою, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Великогабаритні контейнери Palox
Пластикові контейнери KLT, ящики пластикові KLT, пластикові ящики KLT, ящики VDA, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Контейнери автомобільні KLT
Пластикові коробки, лотки, бокси, з кришкою для зберігання метизів, інструментів, дрібниць купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Пластикові лотки та бокси
Пластикові контейнери що вкладаються, вкладуванні пластиковые ящики, пластикові контейнери з кришкою, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Контейнери що вкладаються
Пластикові контейнери (ящики) складані купити в Україні за найкращою ціною з доставкою
Контейнери складані
Транспортні візки пластикові, візки для контейнерів, візки для ящиків, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Транспортні візки пластикові
Пластикові контейнери для сиру, пластикові ящики для сиру, контейнери пластикові для сироробства, харчова тара для сироваріння, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Тара для сироробства
Пластикові контейнери антистатичні, контейнери антистатик, пластикові ящики антистатичні, купити за кращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Тара антистатична ESD
Пластикові контейнери і ящики для конвеєрів і автоматизованих систем, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Тара для автоматизації Eurotec
Ізотермічні контейнери пластикові (термоконтейнери) \"RAKO\" для харчової і фармацевтичної продукції, медпрепаратів за ціною виробника з доставкою по Україні
Ізотермічні контейнери "RAKO"
Ящики для перевезення живої птиці, клітки для перевезення курей, контейнери для живої птиці, купити за найкращими цінами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, з доставкою по Україні.
Ящики для перевезення живої птиці

Пластикова тара - це ергономічні, практичні ємності, що мають широкий спектр застосування. В "ПРО-СТОК" представлений великий і різноманітний асортимент лотків боксів, контейнерів, палет, ящиків, стендів з полімерних матеріалів, а також додаткових аксесуарів і комплектуючих до них. Вся продукція сертифікована і може використовуватися на території України.

Різноманітність асортименту

У каталозі нашої компанії представлені пластикові лотки та бокси всесвітньо відомих виробників.
Ergobox - це ергономічні пластикові ящики, які можуть розміщуватися на стелажах, на підлозі, кріпитися до стіни. Допускається їх штабелювання, а в порожньому вигляді можуть укладатися один в один. Все це дозволяє максимально ефективно використовувати корисну площу приміщення або вантажного транспорту. До цього слід додати, що зовнішні розміри розраховані таким чином, щоб вони могли поєднуватися між собою, і компактно розміщуватися на європалетах, утворюючи стійкий і надійний сет.

Modulbox - це поєднання багатофункціональності, надійності і практичності. Призначені для зберігання різних груп товарів - інструмент, металовироби, елементи кріплення, фурнітура, запасні частини і багато іншого. Виготовляють з високоміцного і якісного поліпропілену. Тут можна купити пластмасові ящики різних розмірів, і комплектації.

Стенди для інструментів - це ідеальне рішення для виробничих цехів, інструментальних ділянок, невеликих майстерень, сервісних служб і приватних господарств. Дозволяють компактно розміщувати все необхідне для роботи. Великий асортимент ящиків, стійок, поличок і аксесуарів до них дозволяють підібрати для будь-якого приміщення найбільш оптимальний варіант.

Євроконтейнери "RAKO" - це гігієнічні пластикові ящики для зберігання і переміщення харчових продуктів. Виготовляють їх зі спеціального харчового поліпропілену. Вони представлені в широкому асортименті. Вибір можна здійснювати, як по типорозміру контейнера, так і по його виконанню. Вони відрізняються виконанням дна, стінок, ручок, кришок і так далі. Є ящики з суцільними стінками і дном, з дренажем або зливними отворами, які більше підходять для риби і м'яса, а є з перфорованим - для зберігання і транспортування фруктів, овочів.

Пластикові контейнери "KLT" - використовуються в автомобільній промисловості і багатьох інших сферах діяльності. Характеризуються високою міцністю, компактністю і універсальністю. Підходять, як для механізованого обслуговування, так і для транспортування вручну.

Також є вкладені контейнери трапецієподібної форми, які можна штабелювати, а в порожньому вигляді вкладати один в один. Завдяки цьому можна заощадити до 70-75% корисної площі при зворотному повернення тари і її зберіганні.

Палети та напівпалети призначені для розміщення і транспортування упакованих вантажів. Застосовуються практично у всіх галузях народного господарства. Палети пластикові розрізняються своїми розмірами, і експлуатаційними характеристиками. Їх використання дозволяє оптимізувати складські процеси і транспортування вантажів, а також здійснювати імпортно-експортні операції.

Крім перерахованих вище товарів, в "ПРО-СТОК" можна купити за найкращою ціною на ринку пластикові ящики для сироваріння, додаткове обладнання та аксесуари для різних видів пластикової тари - кришки, транспортні візки, планки і рамки для штабелювання, петлі для кришок, різні пристосування для розміщення етикеток і багато іншого.

Вибір і покупка

Розібратися у всьому цьому асортименті, вибрати потрібну пластикову тару допоможуть менеджери нашого підприємства. Вони проконсультують з приводу конструкційних особливостей продукції, підкажуть як правильно оформити замовлення. Ми пропонуємо купити пластикову тару в Івано-Франківську, Львові, Харкові, Києві, Одесі та інших містах на найвигідніших умовах і з доставкою по Україні.

▲  вгору