Ми в соцмережах
Пластикова тара

Пластикова тара - це ергономічні, практичні ємності, що мають широкий спектр застосування. В "ПРО-СТОК" представлений великий і різноманітний асортимент лотків боксів, контейнерів, палет, ящиків, стендів з полімерних матеріалів, а також додаткових аксесуарів і комплектуючих до них. Вся продукція сертифікована і може використовуватися на території України.

Різноманітність асортименту

У каталозі нашої компанії представлені пластикові лотки та бокси всесвітньо відомих виробників.
Ergobox - це ергономічні пластикові ящики, які можуть розміщуватися на стелажах, на підлозі, кріпитися до стіни. Допускається їх штабелювання, а в порожньому вигляді можуть укладатися один в один. Все це дозволяє максимально ефективно використовувати корисну площу приміщення або вантажного транспорту. До цього слід додати, що зовнішні розміри розраховані таким чином, щоб вони могли поєднуватися між собою, і компактно розміщуватися на європалетах, утворюючи стійкий і надійний сет.

Modulbox - це поєднання багатофункціональності, надійності і практичності. Призначені для зберігання різних груп товарів - інструмент, металовироби, елементи кріплення, фурнітура, запасні частини і багато іншого. Виготовляють з високоміцного і якісного поліпропілену. Тут можна купити пластмасові ящики різних розмірів, і комплектації.

Стенди для інструментів - це ідеальне рішення для виробничих цехів, інструментальних ділянок, невеликих майстерень, сервісних служб і приватних господарств. Дозволяють компактно розміщувати все необхідне для роботи. Великий асортимент ящиків, стійок, поличок і аксесуарів до них дозволяють підібрати для будь-якого приміщення найбільш оптимальний варіант.

Євроконтейнери "RAKO" - це гігієнічні пластикові ящики для зберігання і переміщення харчових продуктів. Виготовляють їх зі спеціального харчового поліпропілену. Вони представлені в широкому асортименті. Вибір можна здійснювати, як по типорозміру контейнера, так і по його виконанню. Вони відрізняються виконанням дна, стінок, ручок, кришок і так далі. Є ящики з суцільними стінками і дном, з дренажем або зливними отворами, які більше підходять для риби і м'яса, а є з перфорованим - для зберігання і транспортування фруктів, овочів.

Пластикові контейнери "KLT" - використовуються в автомобільній промисловості і багатьох інших сферах діяльності. Характеризуються високою міцністю, компактністю і універсальністю. Підходять, як для механізованого обслуговування, так і для транспортування вручну.

Також є вкладені контейнери трапецієподібної форми, які можна штабелювати, а в порожньому вигляді вкладати один в один. Завдяки цьому можна заощадити до 70-75% корисної площі при зворотному повернення тари і її зберіганні.

Палети та напівпалети призначені для розміщення і транспортування упакованих вантажів. Застосовуються практично у всіх галузях народного господарства. Палети пластикові розрізняються своїми розмірами, і експлуатаційними характеристиками. Їх використання дозволяє оптимізувати складські процеси і транспортування вантажів, а також здійснювати імпортно-експортні операції.

Крім перерахованих вище товарів, в "ПРО-СТОК" можна купити за найкращою ціною на ринку пластикові ящики для сироваріння, додаткове обладнання та аксесуари для різних видів пластикової тари - кришки, транспортні візки, планки і рамки для штабелювання, петлі для кришок, різні пристосування для розміщення етикеток і багато іншого.

Вибір і покупка

Розібратися у всьому цьому асортименті, вибрати потрібну пластикову тару допоможуть менеджери нашого підприємства. Вони проконсультують з приводу конструкційних особливостей продукції, підкажуть як правильно оформити замовлення. Ми пропонуємо купити пластикову тару в Івано-Франківську, Львові, Харкові, Києві, Одесі та інших містах на найвигідніших умовах і з доставкою по Україні.

▲  вгору