0

Ми в соцмережах
Лоток пластиковий антистатичний Silafix 6 ESD

Лоток пластиковий антистатичний Silafix 6 ESD. фото 1

Лоток пластиковий антистатичний Silafix 6 ESD


Ціна роздрібна (з ПДВ)ціну уточнюйте

Габарити ДхШхВ (мм) – 90/75х102х54, маса (кг) – 0,05, об'єм (л) – 0,3, матеріал – PP ESD (токопровідний поліпропілен), максимальна вага стосу (кг) – 5, колір – чорний. Польща.

Опис товару

Антистатичний лоток пластиковий Silafix 3-367 EL поєднує в собі компактні розміри, легку вагу, досить високу міцність, практичність і зручність використання. Основними сферами застосування антистатичних пластикових лотків є - виробництво і ремонт електронного устаткування, комп'ютерної техніки, радіоприладобудування, склади запасних частин і комплектуючих для різних видів електронних пристроїв, радіоприладобудування, сервісні центри і торгові організації.

Такий широкий спектр застосування антистатичних пластикових лотків пояснюється хорошими захисними властивостями тари, а також її зручною і добре продуманою конфігурацією. Виготовляють лотки пластикові антистатичні зі струмопровідного поліпропілену (PP ESD), який захищає вміст тари від можливого виходу їх з ладу через вплив статичного заряду. Іншими особливостями пластикових лотків цієї серії є:
- Особлива форма передньої частини, завдяки якій забезпечується зручний доступ до вмісту лотків пластикових антистатичних;
- Майданчик для етикетки дає змогу маркувати контейнери з деталями і комплектуючими для швидкого пошуку;
- Можливість розміщувати лотки із пластику штабелюванням один на інший, встановлювати на полицях і використовувати в комплекті зі спеціальними стелажними конструкціями.
- Гладка основа і суцільні рівні стінки роблять обслуговування тари (чистка та мийка) максимально простим і швидким.

Діапазон робочих температур у межах від -20С до +80С дає змогу використовувати їх практично у всіх галузях промисловості та в найрізноманітніших робочих умовах. Купити за найкращою ціною антистатичні лотки пластикові серії Silafix 3-367 EL в Києві, з доставкою по всій країні можна в "ПРО-СТОК".


В "ПРО-СТОК" можна купити Лоток пластиковий антистатичний Silafix 6 ESD в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, за найкращою ціною і з доставкою по Україні

Характеристики


Назва
Лоток пластиковый антистатический
МодельSilafix 3-367 EL
Артикул3-367 EL
Габариты90/75х102х54
Вага (кг)0,05
Об'єм (л)0,3
МатеріалPP ESD (поліпропілен струмопровідний)
Диапазон робочих температур (С)-20 - +80
Способи розміщенняНа стелажах, штабелювання, інтегрування в стелажну конструкцію
Максимальна вага (кг)5
КолірЧорний
Країна виробникПольща
▲  вгору