0

Ми в соцмережах
Лоток пластиковий антистатичний Silafix 5 ESD

Лоток пластиковий антистатичний Silafix 5 ESD. фото 1

Лоток пластиковий антистатичний Silafix 5 ESD


Ціна роздрібна (з ПДВ)126.42 грн.Ціна оптова (з ПДВ)118.02 грн./шт. при замовленні від 160 шт.
109.56 грн./шт. при замовленні від 480 шт.
105.36 грн./шт. при замовленні від 960 шт.

Габарити ДхШхВ (мм) – 170/145х102х78, маса (кг) – 0,13, об'єм (л) – 0,9, матеріал – PP ESD (токопровідний поліпропілен), максимальна вага стосу (кг) – 10, колір – чорний. Польща.

Опис товару

Антистатичний пластиковий лоток Silafix 3-366N-0 EL виконаний з струмопровідного поліпропілену (PP ESD), який характеризується хорошими антистатичними і розсіюючими властивостями. Завдяки цій особливості матеріалу, пластиковий лоток відмінно підходить для систематизованого розміщення невеликих радіодеталей та електронних елементів, чутливих до електростатичної напруги. Основними сферами застосування таких пластикових лотків є:
• Виробничі цехи, що спеціалізуються на випуску смартфонів, планшетів, комп'ютерної техніки, мобільних девайсів, електронного обладнання;
• Сервісні центри;
• Радіоприладобудування;
• Автомобільна промисловість;
• Логістичні компанії;
• Складські комплекси;
• Торгові центри.
Крім цього антистатичні пластикові лотки використовують на презентаціях і вставках. Зручність застосування досягається за рахунок особливої ​​форми передньої частини, гладкої поверхні основи та суцільних бічних стінок плюс можливість інтегрування в стелажну конструкцію. Це дає можливість зручно і ергономічно облаштувати робоче місце, а передній власник етикетки швидко знаходити потрібні компоненти.
Головними перевагами даного виду тари є компактність, міцність, невелика маса та надійний захист електронних компонентів від електростатичного розряду, а також універсальність та довговічність. В Україні купити пластикові лотки серії Silafix 3-366N-0 EL, виготовлені з струмопровідного поліпропілену, на найвигідніших умовах і з доставкою в будь-яке місто країни можна в "ПРО-СТОК".
В "ПРО-СТОК" можна купити Лоток пластиковий антистатичний Silafix 5 ESD в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, за найкращою ціною і з доставкою по Україні

Характеристики


Експлуатаційні параметри:
НазваЛоток пластиковий антистатичний
МодельSilafix 3-366N-0 EL
Артикул3-366N-0 EL
Габаритb170/145х102х78
Вага (кг)0,13
Об'єм (л)0,9
МатеріалPP ESD (поліпропілен струмопровідний)
Диапазон робочих температур (С)-20 - +80
Способи розміщенняНа стелажах, штабелювання, інтегрування в стелажну конструкцію
КолірЧорний
Країна виробник Польща
▲  вгору