0

Ми в соцмережах
Центральний полоз для контейнера PALOX

Центральний полоз для контейнера PALOX


Ціна роздрібна (з ПДВ)ціну уточнюйте

Довжина (мм) – 1200, призначення – для великогабаритних 3-х полозних контейнерів "PALOX", матеріал – пластик. Виробник - "UTZ" (ЄС)

Опис товару

Довжина (мм) – 1200, призначення – для великогабаритних 3-х полозних контейнерів "PALOX", матеріал – пластик. Виробник - "UTZ" (ЄС)
Опис

Центральний полоз застосовують для 3-х полозних великогабаритних контейнерів серії "PALOX". Така основа дозволяє використовувати різні варіанти розміщення продукції в контейнерах з палетною основою - підлогове, штабелювання та на ярусах стелажних конструкцій. Лижа для 3-х полозного контейнера "PALOX" виконана з пластику, який відрізняється практичністю, високою міцністю, довговічністю експлуатації, доступною ціною, гарною стійкістю до стирання та механічним впливам, а також стійкістю до дії агресивних середовищ.

Основними сферами застосування є:
• Виробничі ділянки;
• Склади та оптові бази;
• СТО;
• Майстерні;
• Супермаркети;
• Сервісні центри;
• Вантажотранспортні компанії;
• лабораторії.

У "ПРО-СТОК" купити центральний полоз, кришку та інші комплектуючі "PALOX" можна за найкращими цінами, офіційною гарантією та з доставкою по Україні.

В "ПРО-СТОК" можна купити Центральний полоз для контейнера PALOX в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, за найкращою ціною і з доставкою по Україні

Характеристики


Назва
Центральний полоз для контейнера"PALOX"
КатегоріяКомплектуючі"PALOX"
Довжина (мм)1200
ПризначенняПоздовжній полоз для 3-х полозних контейнерів"PALOX"
МатеріалПластик
Виробник"Georg UTZ" (ЄС)

Ми рекомендуємо

Пластиковий контейнер суцільний на 3-х полозах
ціну уточнюйте
Габарити, мм: 1200х100х780. На 3-х полозах. Маса 41 кг. Об’єм 700 л. Навантаження (max) 500 кг. Колір: сірий, зелений. Виробництво - ЄС.
Пластиковий контейнер суцільний на 3-х полозах (нехарчовий)
ціну уточнюйте
Розміри ДхШхВ - 1200х1000х780 мм, вантажопідйомність - 500 кг, об'єм - 700 л, вага - 41 кг, нехарчовий на 3-х полозах, матеріал - вторинний поліпропілен, колір - чорний. Виробництво - ЄС.
ціну уточнюйте
Довжина (мм) – 1200, призначення – для великогабаритних 2-х та 3-х полозних контейнерів "PALOX", матеріал – пластик. Виробник - "UTZ" (ЄС)
▲  вгору