0
Ми в соцмережах
Пластикові контейнери: сфери застосування

Євроконтейнери харчові RAKO - оптимальне рішення для будь-яких сфер діяльності

збільшити зображення Універсальні пластикові контейнери RAKO, сфери застосування - PRO-STOCK.

Гігієнічні контейнери для харчових продуктів "RAKO" поєднують в собі практичність, надійність, зручність використання і доступну вартість. Пластикові контейнери з кришкою в Києві представлені продукцією компанії "Georg UTZ". Даний бренд відомий у всьому світі, і є еталоном якості та безпеки в сфері виробництва євроконтейнерів, для різних сфер діяльності.

Пластиковий контейнер "RAKO", секрети універсальності

Харчові контейнери цієї лінії були розроблені з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог, а також особливостей технологічних процесів з виробництва, обробки, зберігання і транспортування продуктів харчування. Тому, сьогодні купити пластиковий контейнер можна практично для всіх сфер діяльності. Наприклад, для зберігання і транспортування риби і м'яса, можна підібрати тару з дренажем і зливними отворами, через які буде виділятися зайва рідина. Є моделі з подвійним, суцільним, щілинним, опуклим, ребристим або перфорованим дном, з посиленими стінками і прорізами для забезпечення нормальної вентиляції.

Пластикові контейнери з кришкою надійно захищають продукти харчування, під час транспортування і зберігання від попадання пилу, бруду, води і сторонніх предметів, а також перешкоджають поширенню неприємних і специфічних ароматів в приміщенні або транспортному засобі.

Крім цього компанія виробляє, і поставляє великий асортимент комплектуючих - кришки, перегородки, ручки, планки для захоплення і багато іншого. Все це дозволяє підібрати для потреб свого підприємства найбільш підходящу гігієнічну тару і купити її на найвигідніших умовах в Україні.

▲  вгору