0
Ми в соцмережах
Пластикові сирні ящики - оптимальний вибір для сироробних заводів

Пластикові ящики для сироваріння - вигідна альтернатива для бізнесу

збільшити зображення Пластикові сирні ящики - оптимальний вибір для сироробних заводів.

Пластикові ящики для сиру   з кожним роком стають все більш популярними і затребуваними. В Україні, головним постачальником даного виду тари є підприємство "ПРО-СТОК". Тут представлені контейнери для сиру європейського виробника "Georg UTZ". Вони призначені для використання на великих маслосирзаводах і невеликих сироробень.

Матеріал виготовлення

Контейнери пластикові для сиру виготовляють з ударостійкого харчового поліетилену. Завдяки цьому вони мають високу міцність і відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам. Сьогодні така тара все більше витісняє дорогі і масивні металеві стелажі для дозрівання сиру, виконані з нержавіючої сталі. Використання пластикових контейнерів значно підвищує ефективність. Виробники, використовуючи подібну тару, легко отримують прибуткове виробництво сиру.

Вартість гігієнічної пластикової тари для сироваріння набагато дешевше ніж металевої, а за своїми характеристиками вона набагато перевершує останню. Зокрема це стосується практичності, зручності використання, гігієнічності. Крім цього, використання пластикового контейнера для зберігання і дозрівання сиру, виробництва "UTZ" - це можливість автоматизувати основні процеси - розміщення, паллетизация, перевертання, переміщення, распаллетізації.

 

Відмінні особливості

Пластикові сирні ящики виконані таким чином, щоб усередині них забезпечувалася нормальна вентиляція повітря, в період дозрівання сиру, і вони могли використовуватися на автоматизованих лініях (конвеєрах), з можливістю маніпуляцій роботизованою технікою для захоплення і відправки на мийку, а також для перевертання. Ще одна перевага таких контейнерів - це розміщення шляхом штабелювання на висоту до 5 м.

В "ПРО-СТОК" купити сирні ящики в Києві можна безпосередньо від виробника, за найкращою ціною і з доставкою по Україні.

▲  вгору