0
Ми в соцмережах
Піддони, палети

Піддони, палети


При зберіганні і транспортуванні великих обсягів товарів необхідно дотримуватися певних умов - як правило, це вивантаження великими партіями з застосуванням вантажної спеціалізованої складської техніки. При цьому для багатьох видів вантажів контакт з підлогою неприпустимий. У подібних випадках має сенс купити піддони. Це плоскі прямокутні підставки, які також можуть мати поглиблення, вони різняться між собою за розмірами, формою, матеріалу, призначенням. Перевагами даних складських пристосувань для зберігання і переміщень вантажів є універсальність, низька вартість, поширеність. Вони досить популярні на складах, в торгових центрах, виробництвах і інших сферах діяльності.

Різновиди піддонів і палет

Одна з найголовніших відмінностей для даної категорії товарів полягає в матеріалі. Традиційно піддони купити можна дерев'яні, або ж пластикові. Дерево в цьому плані досить популярний матеріал, подібні вироби продаються в багатьох спеціалізованих торгових точках. Це загальноприйнята різновид тари для зберігання продукції. Однак є у дерев'яних палет і свої недоліки, наприклад, зношуваність і чутливість до зовнішніх чинників. В умовах підвищеної вологості їх експлуатувати не рекомендується, також вони можуть вбирати запахи і псуватися під впливом агресивних середовищ.
Сьогодні широкого розповсюдження набули пластикові піддони, ціна яких повністю співвідноситься з їх якістю. Це зручна і досить витривала тара для зберігання продукції різноманітного плану. Її вистачає на велику кількість навантажувальних циклів, тому вартість абсолютно виправдовується. Також до переваг даної тари можна віднести стійкість до температурних перепадів і вологості. Їх можна мити, вони не псуються під впливом агресивних середовищ. Такі піддони не вбирають запахи, жири, кислоти. Їх можна задіяти в харчовій і фармацевтичній промисловості і торгівлі. У порожньому вигляді дана тара може розміститися досить компактно в порівнянні з дерев'яними піддонами, не займаючи багато місця. Їх можна використовувати не тільки в приміщеннях, вони цілком підходять для зберігання товарів на відкритому повітрі, оскільки не сприйнятливі до погодних умов.
Крім матеріалу, може відрізнятися також форма і призначення. Найбільш поширеними є плоскі універсальні європалети. Їх верхня частина складається з 5 планок, серед яких чергуються широкі і вузькі. Знизу вони мають 9 ніжок, з'єднаних між собою планками. Це загальноприйнята форма, яка оптимально зручна для роботи з вантажною технікою і штабелювання. Сьогодні активно пропонуються европіддони в Києві з різних матеріалів: дерева, металу пластику, проте дерев'яні як і раніше є найбільш поширеними через свою цінову доступність.
Також зустрічаються в стіїчні, ящикові і спеціалізовані палети. У стіїчних - верхня частина суцільна і плоска, а внизу по периметру розташовуються ніжки 3 на 3 ряди. Вони можуть з'єднуватися між собою перекладинами, або ж не мати її. Піддони ящиків, як правило, мають поглиблення і оснащені кришкою з можливістю замикання. Вони призначені для транспортування вантажів, сприйнятливих до зовнішніх впливів і деформацій, а також мають складну форму і нетипову конфігурацію. Дана тара може бути складною, з’ємною, або ж закріпленою та мати, або ж цілісне виконання. Виготовляють її з пиломатеріалів, металів і полімерів.
З рідкісних різновидів складської тари можна вказати спеціалізовані та авіаційні піддони. Вони рідко бувають затребувані, тому часто проектуються під замовлення.
За типом взаємодії з навантажувачем піддони поділяють на двозаходне (двостороння обробка) та чотирьохзаходне (чотирьохстороння обробка). Також у них може відрізнятися вантажопідйомність.

Призначення піддонів і палет, вимоги до них

Сьогодні рішення купити европіддони є досить популярним для багатьох сфер діяльності. Вони затребувані в різних галузях промисловості: харчової, хімічної та багатьох інших. Також це незамінна тара для організації складської діяльності, в торгівлі, зберіганні. При підборі її необхідно звертати увагу на певні критерії.
У кожній країні, як правило, відповідно до внутрішнього законодавства на дану тару діють певні вимоги, які регламентує критерії відповідності. Тому перш ніж придбати палети, ціна яких дуже низька, поцікавтеся наявністю сертифікатів на них.
Якщо ж ви хочете купити дійсно якісну тару для зберігання товарів, то підібрати її можна в нашій компанії «ПРО-СТОК». Ми пропонуємо палети купити в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, а також по всій території України. У нашому асортименті представлений висококласний товар, який відповідає всім сучасним вимогам. Ви зможете підібрати витривалу тару з пластика за вигідною ціною.

▲  вгору