0

Ми в соцмережах
Пластикові піддони

Пластикові піддони та палети купити в Україні

Ціни на палети (піддони) пластикові ви можете дізнатися скачавши ПРАЙС-КАТАЛОГ

Експортний
ціна від 306 грн. (з ПДВ)
На 6 ніжках; навантаження (кг): динамічне - 500, статичне - 2500; поверхня перфорована; колір чорний, Виробництво ЄС.
Експортний
ціна від 297 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 1500 кг
Динамічне навантаження - 600 кг.
Колір чорний.
Укладаються піддон в піддон.
Виробництво: ЄС
Експортний
ціна від 429 грн. (з ПДВ)
Максимальне навантаження статичне / динамічне - 2800/700 кг, маса - 7 кг, кількість ніжок - 9 шт.
Колір чорний.
Виробник - Польща
Експортний
ціна від 570 грн. (з ПДВ)
Максимальне навантаження статичне / динамічне - 3000/750 кг, маса - 10,5 кг, кількість ніжок - 9 шт.
Колір чорний.
Виробник - Польща
Експортний
ціна від 549 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 2000 кг
Динамічне навантаження - 1000 кг.
Укладаються піддон у піддон.
Колір чорний.
Виробництво: ЄС
Напівпіддон
ціна від 393 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 500 кг.
Динамічне навантаження - 500 кг.
Укладаються піддон у піддон.
Нековзаюча поверхня.
Виробництво: ЄС.
Наппівпіддон
ціна від 489 грн. (з ПДВ)
Розміри ДхШхВ (мм) - 800х600х150, максимальне навантаження (кг) 500, підстава - на ніжках, маса (кг) - 5, колір - блакитний.
Виробництво - ЄС.
Напівпіддон
ціна від 633 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 2500 кг.
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 500 кг.
Нековзаюча поверхня.
Виробництво: ЄС
Напівпіддон
ціна від 777 грн. (з ПДВ)
Розміри ДхШхВ (мм) - 800х600х150, тип поверхні - суцільна антиковзаюча, підстава - на полозах, маса (кг) - 9,5, колір - блакитний. Виробництво - ЄС.
Гігієнічна
ціна від 1485 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 3000 кг.
Динамічне навантаження - 750 кг.
Матеріал - харчовий поліетилен.
Колір сірий.
Виробництво: ЄС
Стелажний
ціна від 1026 грн. (з ПДВ)
На 3-х полозах, навантаження (кг): динамічне - 1000, стелажне - 600, статичне - 6000; поверхня перфорована; колір чорний. Виробництво ЄС.
Стелажний
ціна від 1134 грн. (з ПДВ)
Стелажне зберігання
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1250 кг.
Стелажне навантаження - 800 кг.
Виробництво: ЄС
Стелажний
ціна від 1182 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 1000 кг.
Антиковзаюче покриття
Виробництво: ЄС
Стелажний
ціна від 1518 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 1000 кг.
Антиковзаюче покриття
Виробництво: ЄС
Стелажний
ціна від 1338 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 1200 кг.
Антиковзаюче покриття.
Виробництво: ЄС
Гігієнічна
ціна від 1731 грн. (з ПДВ)
Максимальні навантаження стелажне/динамічне/статичне (кг) - 500/1500/6000, поверхня - суцільна, без бортів.
Виробництво: ЄС
Гігієнічна
ціна від 1710 грн. (з ПДВ)
Максимальні навантаження стелажне/ динамічне/статичне (кг) - 500/1500/6000, поверхня - суцільна, з переривчастими бортами.
Виробництво: ЄС
Стелажний
ціна від 1350 грн. (з ПДВ)
На 3-х полозах, навантаження (кг): динамічне - 1000, стелажне - 600, статичне - 6000;
поверхня щілинна; колір чорний. Виробництво ЄС.
Стелажний
ціна від 1410 грн. (з ПДВ)
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 1200 кг.
Антиковзаюче покриття
Виробництво: ЄС
Стелажний
ціна від 1794 грн. (з ПДВ)
Розміри ДхШхВ (мм) - 1200х1000х150, гігієнічний, тип поверхні - суцільна антиковзаюча, підстава - на полозах, маса (кг) - 21, колір - блакитний. Виробництво - ЄС.
Гігієнічна
ціна від 2313 грн. (з ПДВ)
Навантаження: статичне - 6000 кг, динамічне 1500 кг, стелажне - 600 кг., На 3-х полозах, поверхня - суцільна, без бортів, вага - 15,5 кг. Виробництво - ЄС.
ціна від 888 грн. (з ПДВ)
Габарити ДхШхВ (мм) - 1210х810х205, маса (кг) - 11,5, товщина стінки (мм) - 24, кількість петель (шт) - 4, матеріал PE + LLDPE
Виробництво - ЄС.
ціна від 381 грн. (з ПДВ)
Розміри зовнішні (мм) - 1220х820х40, маса (кг) - 5,5,
товщина стінки (мм) - 4,
матеріал - PE + LLDPE
Виробництво - ЄС.

Відео та огляд

збільшити зображення Пластикові піддони та палети, пластиковий піддон за найкращими цінами в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі (доставка по всій Україні). Відео та огляд


Пластикові піддони

Сьогодні до зберігання товарів пред'являються досить найвибагливіші вимоги, тому і тара для цих операцій повинна підбиратися відповідно. В останні роки досить активно застосовуються пластикові піддони. Вони відрізняються довговічністю і стійкістю до зношування, тому і вартість їх повністю виправдана. У цьому різновиді тари є безліч позитивних якостей. І все частіше їм віддають перевагу на складах, в торгових приміщеннях, на виробництвах. Асортимент виробів розширюється, можна підібрати варіанти будь-яких розмірів, форм, призначень, кольорів.

Види і характеристики пластикових піддонів

Основою для виготовлення цієї тари служить, як правило, лінійний поліетилен низької щільності. Це еластичний полімер, що відрізняється одночасно гнучкістю і міцністю, легко піддається формуванню. За рахунок цього пластиковий піддон виходить стійким до проколів, тріщин і ударам. Він має високу хімічну і температурну стійкість і може застосовуватися для роботи з продуктами харчування. Це екологічний матеріал, досить нешкідливий і не впливає на смакові якості. Також він не боїться вологи, ультрафіолетових променів, у нього низька здатність до абсорбції.
Між собою європалети пластикові можуть відрізнятися за формою, типорозміром, вантажопідйомністю. Досить поширеним варіантом є полегшені конфігурації перфорованої конструкції. Не менш поширені універсальні моделі з суцільним або ґратчастим дном на 9 ніжках, що мають або не мають обв'язку. А для зберігання важких товарів, задіють пластикові європалети посиленої конструкції. Також при підборі слід враховувати експлуатаційні характеристики, тип необхідного зберігання, обробки, власну вагу та інші фактори.

Переваги пластикових піддонів

Популярність цієї тари має ряд вагомих причин. Справа в тому, що європіддон пластиковий, хоч і коштує дорожче дерев'яного, однак має більш тривалий термін експлуатування. Так що вартість його в даному випадку абсолютно справедлива. При цьому він набагато зручніший в користуванні. Ризик зачепити і пошкодити товари що зберігаються шматочкоми дерева що відкололися або цвяхом тут виключений. З такою тарою процес навантаження і зберігання вдається максимально оптимізувати і спростити. Крім цього вагомим плюсом є їх значний термін служби стійкість до механічного впливу. Європіддони пластикові легко переносять вологу, ультрафіолет та агресивні середовища. Вони не вбирають жири, запахи і рідину. Тому їх легко можна мити і застосовувати в будь-яких умовах, навіть на вулиці.
Ще одна перевага пластику перед деревиною - несприйнятливість до бактерій, грибків, шкідників, гниття. За рахунок цього цей різновид тари служить довше. До того ж її використання - це можливість зберегти ліс в умовах підвищених екологічних стандартів. Крім того пластикове виріб може піддаватися вторинній переробці.
Піддони цього типу прості в застосуванні і зберіганні. Якщо в них немає необхідності, вони компактно вкладаються, не займаючи багато місця. В цілому ж, ця тара досить гігієнічна, її можна застосовувати в роботі з харчовими продуктами, матеріал таких піддонів не виділяє шкідливих речовин і відрізняється хімічною інертністю. Також вони витримують досить широкий температурний інтервал, який варіюється від -20 до +70 градусів за Цельсієм.
У піддонів з пластика досить високі показники статичних і динамічних навантажень, що дозволяє досягати вражаючих показників середньої вантажопідйомності, укладати вантажі в безліч рядів. Тара стійка до механічних пошкоджень, проте при мінусових температурах стає більш крихкою, це слід враховувати. І нарешті, у даних виробів зручна ергономіка, що дозволяє швидко здійснювати необхідні вантажні операції.

Де придбати пластиковий піддон

Якщо вас зацікавили пластикові палети, купити їх можна на нашому сайті. Компанія «ПРО-СТОК» пропонує великий вибір складської тари і складської техніки під будь-яке завдання. Тут ви підберете надійні піддони високої вантажопідйомності і оптимальних розмірів і конфігурацій. При необхідності ми допомагаємо клієнтам з вибором, надаємо розгорнуту консультацію. Також у нас комфортна і оперативна доставка замовлень.
Наша компанія займається продажем складського обладнання по всій території України для різних складських операцій і завдань. Крім піддонів з пластика, тут можна також купити пластикові ящики. Крім того у нас реалізується безліч складської техніки: рокли, візки, навантажувачі штабелери, стелажі. На весь асортимент встановлені прийнятні розцінки. Тому у нас ви зможете придбати пластикові палети, ціна яких прийнятна. Вони прослужать вам тривалий термін, безперечно виконуючи свою функцію.

▲  вгору