0

Ми в соцмережах
Подовжувачі вил для навантажувача

Подовжувачі вил для навантажувача

Подовжувачі вил для навантажувача – це спеціальна насадка, що дозволяє збільшити довжину штатних вил навантажувача. Необхідність використання подовжувачів виникає при навантажувально-розвантажувальній роботі із нестандартним, великогабаритним, довгомірним вантажем. За рахунок компактності та маневреності конструкції, подовжувачі стануть вдалим рішенням для роботи у вузькому просторі чи однобічному доступі до вантажу. Вони незамінні у ефективному функціонуванні складських приміщень, розвантажувані фур та вагонів.

Види та характеристика подовжувачів вил

Подовжувач вил для навантажувача виготовлений з металу товщиною в 5-8 мм, а його нижні опорні пластинами – в 10 мм. В залежності від наявності чи відсутності нижньої опорної частини вила поділяються на:

-       закриті, в яких закрита нижня поверхня вил;

-       відкриті, в яких відкрита нижня поверхня вил.

В обох випадках співвідношення довжини подовжувача до основних вил не повинно перевищувати 40-60%. Різняться дані види подовжувачів їх максимальною довжиною та вантажопідйомністю. За рахунок більшої опорної частини, закритті подовжувачі вил мають вантажопідйомність до 4 тонн, а відкритті – до 3 тонн.

Особливості подовжувачів вил

Купивши подовжувач вил від інтернет-магазину «ПРО-СТОК», ви отримаєте не просто навісне обладнання, а ряд переваг для вашого бізнесу:

  1. Розширите можливості наявного у вас навантажувача.
  2. Збільшите продуктивності робочого процесу.
  3. Робітники не витрачатимуть час на додаткове навчання з експлуатації.
  4. Отримаєте міцний, надійний, простий у використанні і монтажі інструмент.

При виборі подовжувача вил для навантажувача необхідно врахувати параметри ваших штатних вил. Також врахуйте, що кожні 25 мм подовжувача зменшують вантажопідйомність вил. Довіртеся менеджерам «ПРО-СТОК», вони допоможуть вам зробити правильний вибір. Цьому сприятиме наявність у нас кращих подовжувачів вил в Україні, компетентність співробітників та лояльний сервіс.

Подовжувач досить простий в монтажі. Його «одягають» на штатні вила навантажувача та надійно фіксують за допомогою стопорного пальця, що йде в комплекті. Подовжувачі вил для навантажувача від компанії «ПРО-СТОК» досить щільно прилягають до штатних вил. Це сприяє легкій, надійній та безпечній роботі із такими накладками. Також подовжувачем можна істотно збільшити робоче навантаження на вила за помірну ціну. 


Технічні характеристики подовжувачів вил
ТипВантажопідйомність, тРозмірна сітка, ммСумісні Частка збільшення довжини, %Гарантія, міс.
ШиринаВисотаДовжина
Закриті4197942635навантажувач, кара, штабелер606
Відкриті 3106661600406
▲  вгору