0

Ми в соцмережах
Поличкові стелажі

Поличковий стелаж - загальні відомості

Поличкові стелажі призначаються для зберігання різних поштучних вантажів, а також вантажів укомплектованих в короби, ящики, контейнери, пакети та мішки. Головними відмінностями поличкових стелажів від інших видів стелажів, є максимальна зручність у ручній обробці вантажу, тому як забезпечується вільний доступ до будь-якого вантажу, що зберігається на полицях.
Сфера застосування поличкових стелажів> доволі широка: це може бути, як і великий складський комплекс або торговий зал магазину, так і офіс, майстерня, будинок, гараж. Часто Замовники купують поличковий стелаж для архіву. Архівний стелаж може бути як стаціонарний, так і мобільний (пересувний).

Поличковий стелаж - його конструкція

Поличкові стелажі складаються з декількох збірно-розбірних елементів, які дозволяють моделювати поличкову стелажну конструкцію у висоту, глибину, а також забезпечити конструкцію необхідною кількістю полиць.
Конструктивні основні елементи поличкового стелажа можуть змінюватись в залежності від необхідної навантаження.

У легкій серії поличкових стелажів (ПСЛ-1 і ПСЛ-2) основними елементами конструкції є:
- стійки;
- полки.
- утримувачі полиці (використовуються в конструкції стелажів ПСЛ-2.)
Стійки - це вертикальні несучі елементи в поличковому стелажі.
Полки - горизонтальні несучі елементи стелажу. Які за своєю суттю і формують комірки для зберігання вантажу. Залежно від необхідного навантаження полиці стелажа можуть комплектуватися додатковими підсилювачами.
Поличкові стелажі модифікації ПСЛ-1 збираються шляхом об'єднання стійок і полиць в єдину модульну конструкцію.
У поличкових стелажах модифікації ПСЛ-2 стійки об'єднуються з утримувачами полиць, які в свою чергу формують каркас, на який безпосередньо встановлюється полка.
У стандартній комплектації легкі поличкові стелажі комплектуються болтами (для об'єднання стелажів в ряди) і пластиковими підп'ятника для збереження підлоги.
Додаткова комплектація легкого поличкового стелажа:
- роздільник полки,
- обмежувач полки.

У поличкових стелажах середніх навантажень та в стелажах великовантажних основними елементами конструкції є:
- рама;
- траверса;
- полка.
Рами стелажів є збірно- розбірними і формуються з комплексу елементів, що складаються зі стійок і розкосів (горизонтальні і діагональні зв'язку) та інше.
Траверса - горизонтальний несучий елемент поличного стелажа, об'єднуючий рами з полицями.
У даних видах поличні стелажів ( середніх і великовантажних ) - полиці не є несучими елементами, а тільки утворюють площу для зберігання вантажів.
Для збереження підлоги стелажі комплектуються пластиковими підп'ятниками .

Поличкові стелажі від компанії « ПРО- СТОК » мають як болтовое, так і безболтове з'єднання.
Безболтове з'єднання, що має назву «кріплення на зачепах», використовується в стелажах для легких і середніх навантажень, і має ряд переваг : легкий і швидкий монтаж і демонтаж поличних стелажів, тому що немає необхідності використовувати спеціальний інструмент для болтів і гайок; замовнику надається можливість самому оперативно, при необхідності, змінити відстань між полицями. Крок перфорації для зачепів на стійках, спеціально зроблений для можливості змінювати рівень полиць в залежності від специфіки вантажу. Болти застосовується тільки лише для об'єднання стелажів в ряди (в модельному ряді легких поличних стелажів ПСЛ).
Болтове з'єднання використовують в поличкових стелажах великовантажних .

Поличкова стелажна конструкція може бути як окремостояча , так і збудована в лінію ( ряд). Часто , для економії простору складу ( або іншого приміщення) та ефективного його використання, ряди стелажів проектують спареними. За бажанням замовника можливе кріплення поличкового стелажа до стіни приміщення.

З чого виготовляються поличкові стелажі

Всі поличкові стелажі виробництва компанії «ПРО-СТОК» виготовляються з високоякісного металу, що гарантує надійність і тривалий термін експлуатації стелажа. Товщина металу розраховується індивідуально для кожного проекту, залежно від передбачуваних навантажень необхідних покупцеві.
Полиця (настил) для поличкового стелажа може бути повністю металева, ДСП (ламіноване або звичайне шліфоване) або сітчаста.
Металева полка естетично виглядає, але полка з ДСП значно здешевлює конструкцію стелажа. Сітчаста полка застосовується на вимогу замовника, зазвичай це пов'язано з нормами пожежної безпеки.
Покриття стелажа виконується в двох варіантах: оцинковане або полімерне порошкове покриття.

Який поличковий стелаж вибрати

Модельний ряд поличкових стелажів від компанії «ПРО-СТОК» представлено 3 категоріями.
Для легких навантажень рекомендуємо розглянути 2 моделі поличкових стелажів:
- ПСЛ-1 (навантаження на полицю до 130 кг.);
- ПСЛ-2 (навантаження на полицю до 200 кг.).
Для середніх навантажень представлені моделлю з навантаження на полицю до 400 кг.
Для великих навантажень представлені моделлю з навантаження на полицю до 2000 кг.

Наше власне виробництво поличкових стелажів дозволяє виготовити стелаж з більшою несучою здатністю - розраховується індивідуально під потреби Замовника.

Якщо Ви плануєте купити поличковий стелаж Вам достатньо зробити один дзвінок нашим фахівцям.

Купити металеві поличкові стелажі в компанії «ПРО-СТОК" - це означає отримати висококваліфіковану консультацію фахівців щодо вибору тієї чи іншої конструкції поличкового стелажа, виходячи з Ваших потреб. Наші фахівці виконають для Вас проект розстановки поличкових стелажів, виходячи з розмірів Вашого приміщення, для максимально вигідного використання наявного простору.
При замовленні стелажів компанія здійснить доставку і монтаж поличкових стелажів.
На металевий поличковий стелаж діє гарантія 12 місяців.

▲  вгору