0
Ми в соцмережах
Переваги шин для навантажувачів GALAXY

Шини для навантажувачів "GALAXY" гідності застосування

Переваги шин для навантажувачів GALAXY - компанія PRO-STOCK.

Шини для навантажувачів "GALAXY", представлені на українському ринку виробляються на заводах розташованих в Індії. Застосування інноваційних технологій, в поєднанні з використанням високоякісних матеріалів, дає можливість випускати шини супереластик для навантажувачів і пневматичні моделі, які на сьогоднішній день користуються підвищеним попитом у різних країнах світу.

Переваги використання різних видів шин для навантажувачів

Високотехнологічне обладнання, яким оснащені виробничі підприємства компанії дозволяють випускати суцільнолиті шини для навантажувачів, найвищої якості, і що володіють відмінними експлуатаційними характеристиками:

  • Міцність і зносостійкість;
  • Не схильні до впливу зовнішніх несприятливих факторів;
  • Висока стійкість до механічних пошкоджень (не проколюються), і можуть навіть експлуатуватися при втраті фрагмента виробу;
  • Тривалий термін служби;
  • Забезпечують хорошу стійкість, при різних навантаженнях;
  • Не потребують обслуговування;
  • Можуть працювати на будь-яких типах покриття, з відносно рівною поверхнею;
  • Стійкість до впливу агресивних середовищ і хімічних речовин.

Бандажні шини для навантажувачів мають і свої мінуси, які обов'язково потрібно враховувати, при їх виборі. По-перше, висока вартість, по-друге, складність монтажу, так як потрібне використання гідравлічного преса, по-третє, неефективні при використанні в умовах бездоріжжя, на нерівних поверхнях, а також по льоду і снігу.

Пневматичні шини для навантажувачів мають ряд своїх плюсів і мінусів. Їх застосування дозволяє домогтися більш м'якого ходу, гарної прохідності, в тому числі і в умовах поганих доріг, можна використовувати на снігу і по льоду, мають високу міцність і зносостійкість, плюс цілком демократична ціна. Але при цьому мають набагато менший термін служби, їх не рекомендується використовувати в місцях, де є велика ймовірність їх проколу або порізу металевою стружкою, цвяхами, битим склом та іншими предметами.

▲  вгору