0

Ми в соцмережах
Рокла, гідравлічний візок низькопрофильний 1,5 тони, модель AC Low 51

Рокла, гідравлічний візок низькопрофильний 1,5 тони, модель AC Low 51. фото 1

Рокла, гідравлічний візок низькопрофильний 1,5 тони, модель AC Low 51


Ціна роздрібна (з ПДВ)16000 грн.

Найбільше навантаження (кг) - 1500, габарити вил ДхШ (мм) -1220х685,висота вил min (мм) - 51, висота підйому (мм) - 165, розміри вила (мм) 160х50, габарити коліс і вантажних роликів (мм) - 180х50 і 50х70. Виробник - LEISTUNGLIFT

Опис товару

Рокла низкопрофильная LEISTUNGLIFT AC Low-51 характеризується високою міцністю і тривалим терміном експлуатації. Гідравлічні візки оснащені потужним гідровузлом, підвищеної надійності. Завдяки цьому переміщення важких вантажів (масою до 1 тони), за допомогою рохлі здійснюється з мінімальними витратами фізичних зусиль. Така складська техніка активно застосовується в таких галузях народного господарства:
• На будівельних об'єктах;
• Супермаркети;
• Складські комплекси;
• Транспортні термінали;
• Морські та річкові порти;
• На кораблях;
• Сфера побутового обслуговування;
• СТО;
• Майстерні.
Візки гідравлічні даної серії виробляються відповідно до європейських стндартів якості, що підтверджується відповідними сертифікатами. Низькопрофільна рокла невибаглива в обслуговуванні, що обумовлено ретельно продуманою конструкцією і використанням качественгних матеріалів. Рохла виконана з високоміцної сталі товщиною 3 мм, і покрита полімерно-порошковою фарбою. Завдяки чому забезпечується надійний захист конструкції від корозії і тривалий термін служби.
Рокла з низьким кліренсом має ряд важливих переваг, серед яких можна виділити - точне і зручне упраління, більш широкий спектр застосування, відмінні експлуатаційні параметри, естетичний зовнішній вигляд і легкість санітарно-гігієнічної обробки. У Києві, низькопрофільну роклу купити, за найкращою ціною і з доставкою по всій Україні можна в "ПРО-СТОК".


В "ПРО-СТОК" можна купити Рокла, гідравлічний візок низькопрофильний 1,5 тони, модель AC Low 51 в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, за найкращою ціною і з доставкою по Україні

Характеристики


НайменуванняГідравлічний візок низкопрофильний 1 тона
МодельAC Low-51
Вантажопідйомність (кг)1500
Загальна висота (мм)1240
Висота вил в опущеному стані (мм)51
Найбільша висота підйому вил (мм)165
Габаритп вил ДхШ (мм)1220х685
Розмір однієї вили (мм)160х50
Ширина вил (мм)685
Розміри керованих (рульових) коліс (мм)180х50
Розміри вантажних роликів (мм)50х70
Кількість колес (шт)2
Кількість роликів (шт)4
Вага (кг)87
ВиробникLEISTUNGLIFT (Немеччина)
▲  вгору