0

Ми в соцмережах
Рулонні дорни (штирі)

Рулонні дорни (штирі) купити в PRO-STOCK

Рулонні дорни (штирі)

Рулонні дорни (штирі) призначені для транспортування вантажів, що зберігаються в рулонах. Якщо в ході щоденної робити у вас виникає необхідність переміщувати рулонний товар поштучно, то рулонний дорн вам просто необхідний. Він допоможе звільнити ваших робітників від важкої роботи, обробити завдання за короткий проміжок часу, підняти рулон на висоту фізично недосяжну для людського потенціалу. Рулонний дорн (штир) полегшить робочі процеси у гіпермаркетах, спеціалізованих непродовольчих складах, будівництві та виробництві.

Конструкції рулонного дорну та основні його характеристики

Рулонний дорн (штир) має унікальну будову в порівнянні з іншим навісним обладнанням для вилкових навантажувачів. Функціональну основу його конструкції складає дорн або штир – стержень циліндричної форми з конічним кінцем. Він може кріпитися безпосередньо до каретки навантажувача або на його штатні вила. В залежності від цього рулонні дорни (штирі) поділяються на різні типи.

У випадку кріплення на каретку, штатні вила розсовуються до країв каретки. Рулонний дорн кріпиться до навантажувача за принципом вил. Перше на каретці фіксується верхня частина дорогу. Потім у спеціальні пази одягають нижню частину.

Штирі, що кріпляться на вила, у своєму складі оснащенні так званою опорною рамою із отворами. Саме в них вставляються вила. Така конструкція кріпиться, за допомогою фіксаторів, що йдуть в комплекті до рулонних дорнів. Процеси установки не вимагають великих затрат часу, впоратися з ними можуть два робітники за декілька хвилин.

Наявні в нашому інтернет-магазині дорни виготовленні із якісної сталі. Такий факт прямо впливає на міцність конструкції та довговічність її використання. Спеціальна форма конічного наконечника немає гострих країв. Це робить дане навісне обладнання безпечним для робітників та вантажів.

Поради по вибору рулонного дорну (штиря) від «ПРО-СТОК»

Перед покупкою дорну, проаналізуйте з рулонами якої максимальної та мінімальної довжини ви зазвичай працюєте. Зверніть увагу на їх діаметром та вагу. Важливу роль відіграє також і діаметр шпулі, на яку намотаний вантаж. Ці показники дозволять не прогадати у виборі найкращого для вас рулонного дорну (штиря).

Уважна та професійна команда магазину «ПРО-СТОК» завжди готова вас проконсультувати та порадити підходящі варіанти дорну. Окрім цього в нас ви завжди знайдете широкий вибір навісного обладнання для видкових навантажувачів за приємною ціною. Компанія «ПРО-СТОК» гарантує прозорі умови оплати та повернення товарів. Ми доставляємо рулонні дорни (штирі) по всій Україні та маємо можливість їх самовивозу зі складу.


Технічні характеристики рулонного дорну (штиря)
Вантажопідйомність 113-316 кг
Довжина штиря 1500-3000 мм
Діаметр штиря40-60 мм
Гарантія 6 місяців
▲  вгору