0

Ми в соцмережах

Термостійкі колеса для візків, колеса для печей, фенольні колеса 44 серії, ціна і умови поставки зі складу в Києві з доставкою по Україні

ціна від 425.4 грн. (з ПДВ)
Діаметр (мм) – 100, ширина (мм) – 35, вантажопідйомність (кг) – 200, матеріал – термопластична фенольна смола, конструкція – без кронштейна.
Виробник - ТМ "КАСТОР"
ціна від 661.6 грн. (з ПДВ)
Діаметр (мм) – 100, висота (мм) – 131, вантажопідйомність (кг) – 200, матеріал – термопластична фенольна смола, конструкція – поворотне з майданчиком. Виробник - ТМ "КАСТОР"
ціна від 639 грн. (з ПДВ)
Діаметр (мм) - 100, вантажопідйомність (кг) - 240, ширина (мм) - 38, матеріал - фенольна смола, конструкція - з 2-ма кульковими підшипниками. Виробник - ТМ "КАСТОР"
ціна від 868.5 грн. (з ПДВ)
Діаметр (мм) – 100, висота (мм) – 131, вантажопідйомність (кг) – 240, матеріал – термопластична смола, конструкція – поворотне з майданчиком.
Виробник - ТМ "КАСТОР"

Увага! Перед вибором промислових коліс та роликів, вивчіть правила експлуатації.

Фенольні колеса серії 44 застосовують на візках і тачках для промислових печей. Купівля в "ПРО-СТОК" -це гарантія якості і відмінних експлуатаційних характеристик.

Матеріали і конструкційні особливості

Термостійкі колеса цієї серії виготовляють з фенольної смоли, в яку додаються спеціальні волокна. Їх виробництво здійснюється методом лиття при високій температурі і відповідному тиску. Усередині встановлюється підшипник ковзання або кульковий. Кріплення осі на болту.
У каталозі компанії представлені варіанти виробів діаметром 100 мм без кронштейна або з поворотною кріпильною панеллю.
Термостійкі кронштейни виконані з оцинкованої сталі і оснащені 2-х рядним кульковим підшипником, який встановлений в поворотному вузлі. Для захисту від корозії елементів підшипника і вигоряння цинкового покриття використовують спеціальну термостійку змазку, якою обробляють деталі поворотного механізму.
Основні переваги:

  • Надійність конструкції;
  • Можливість розбирання і обслуговування поворотного вузла;
  • Не схильны до проколів і механічних пошкоджень;
  • Можуть експлуатуватися на різних поверхнях;
  • Мають оптимальним поєднанням робочих параметрів і ціни виробу.

Умови експлуатації

Колеса для печей характеризуються високою вантажопідйомністю (в межах 200-240 кг), нетоксичністю, стійкістю до впливу води, масел, розчинників та інших агресивних середовищ і широким діапазоном експлуатаційних характеристик - (-40 С - +300 С). Крім цього вони можуть витримувати різке підвищення температури (теплові удари).
Можуть застосовуватися всередині приміщень і на відкритих майданчиках, з максимальною швидкістю пересування - до 4 км / ч.
Купити термостійкі колеса для печей в Києві, можна на сайті "ПРО-СТОК". Менеджери компанії нададуть сертифікати і технічну документацію, а також всю інформацію про умови експлуатації, актуальні ціни, способи оплати, терміни відвантаження і умови доставки по Україні. Все це робить співпрацю з нашим підприємством максимально зручним, вигідним і надійним.

Колеса фенольні термостійкі без кронштейна з підшипником ковзання

Термостійкі колеса для візків, колеса для печей, фенольні колеса 44 серії - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні. Колеса фенольні термостійкі без кронштейна з підшипником ковзання

Код
Модель
Диаметр колеса Ширина контактного слоя Диаметр осевого отверстия Ширина ступицы Грузоподъемность
Матеріал диск/шина
Підшипник колеса
Виробник
440100Колесо 44-100х35-P1003512/1544200фенольна смолаковзанняTM "KASTOR"

Колеса фенольні термостійкі з поворотною опорою і кріпильною площадкою "Thermo Lux" (підшипник ковзання)

Термостійкі колеса для візків, колеса для печей, фенольні колеса 44 серії - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні. Колеса фенольні термостійкі з поворотною опорою і кріпильною площадкою "Thermo Lux" (підшипник ковзання)

Код
Модель
Диаметр колеса Размер крепежной площадки Расстояние между центрами крепежных отверстий Габариты крепежных отверстий Общая высота, мм Грузоподъемность
Матеріал диск/шина
Підшипник колеса
Виробник
442100TLКолесо 4402-TL-100-P100100x8580x609x16131200фенольна смолаковзанняTM "KASTOR"

Колеса фенольні термостійкі без кронштейна з кульковим підшипником

Термостійкі колеса для візків, колеса для печей, фенольні колеса 44 серії - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні. Колеса фенольні термостійкі без кронштейна з кульковим підшипником

Код
Модель
Диаметр колеса Ширина контактного слоя Диаметр осевого отверстия Ширина ступицы Грузоподъемность
Матеріал диск/шина
Підшипник колеса
Виробник
440101Колесо 44-101х38-B100381544240фенольна смолакульковийTM "KASTOR"

Колеса фенольні термостійкі з поворотною опорою і кріпильною площадкою "Thermo Lux" (підшипник кульковий)

Термостійкі колеса для візків, колеса для печей, фенольні колеса 44 серії - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні. Колеса фенольні термостійкі з поворотною опорою і кріпильною площадкою "Thermo Lux" (підшипник кульковий)

Код
Модель
Диаметр колеса Размер крепежной площадки Расстояние между центрами крепежных отверстий Габариты крепежных отверстий Общая высота, мм Грузоподъемность
Матеріал диск/шина
Підшипник колеса
Виробник
442101TLКолесо 4402-TL-101-B100100x8580x609x16131240фенольна смолакульковийTM "KASTOR"
▲  вгору