0

Ми в соцмережах
Колесо із чавуну неповоротне із майданчиком "Norma"

Колесо із чавуну неповоротне із майданчиком "Norma". фото 1

Колесо із чавуну неповоротне із майданчиком "Norma"


Ціна роздрібна (з ПДВ)356.90 грн.

мінімальна кількість для онлайн замовлення - 10


Діаметр (мм) - 100, максимальне навантаження (кг) - 150, матеріал - чавун, конструкція - неповоротне з кріпильним майданчиком "Norma" та підшипником ковзання. Виробник - ТМ "Кастор".

Опис товару

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ МЕНШЕ 10 ОДИНИЦЬ ЗВ'ЯЖИТЬСЯ З МЕНЕДЖЕРОМ ЗА ТЕЛЕФОНОМ!
Термостійке колесо з чавуну з неповоротною опорою кріплення і підшипником ковзання (серія 48 "Norma") виконано з високоміцного стійкого до впливу хімічно активних речовин сірого чавуну підвищеної міцності. Основними сферами застосування термостійких коліс цієї серії є хімічна промисловість, машинобудування, харчова галузь та виробництво лікарських препаратів. Завдяки відмінним експлуатаційним властивостям та тривалому терміну служби, термостійкі колеса із сірого чавуну встановлюють на вантажні візки та рухоме технічне обладнання, що застосовується у промислових печах, а також у морозильних камерах, пекарнях, м'ясокомбінатах тощо.

Використання підшипника ковзання та запатентованої термопасти, що має харчовий допуск ("Kastor Thermo") забезпечується легке обертання та довговічність виробу. Наявність мастильного ніпелю спрощує процес обслуговування та значно продовжує термін служби. У "ПРО-СТОК" термостійкі колеса з чавуну з підшипником ковзання та неповоротним майданчиком з оцинкованої сталі серії 48 "Norma" можна купити з тривалим гарантійним терміном, в будь-якій кількості за демократичною ціною і з доставкою по країні.


В "ПРО-СТОК" можна купити Колесо із чавуну неповоротне із майданчиком "Norma" в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, за найкращою ціною і з доставкою по Україні

Характеристики


Назва
Колесо термостійке з чавуну неповоротне з кріпильним майданчиком "Norma" та підшипником ковзання серія 48
Код487100
Модель4807-N-100-P
Діаметр (мм)100
Висота (мм)129
Розміри опори ДхШ (мм)100х80
Відстань між отворами кріплення ДхШ (мм)80х60
Розміри кріпильних отворів (мм)9х12
Максимально допустимі навантаження (кг)150
Тип підшипникаПідшипник ковзання
МатеріалСірий чавун
Діапазон робочих температур (°С)-50 - +500
Сфера застосуванняМорозильні камери, візки та промислове пересувне обладнання для промислових печей, харчова та фармацевтична галузь
ВиробникТМ "Кастор"

Ми рекомендуємо

ціна від 362.8 грн.
Діаметр (мм) - 80-200, висота (мм) - 109-240, вантажопідйомність (кг) - 150-300, матеріал - фенольна смола, конструкція - неповоротне з майданчиком. Виробник - ТМ "КАСТОР"
ціна від 250.8 грн.
Діаметр (мм) – 80-125, вантажопідйомність (кг) – 150-220, призначення – для печей та морозильних камер, конструкція – неповоротне з майданчиком. Виробник - ТМ "КАСТОР"
ціна від 577.2 грн.
Діаметр (мм) - 80-200, вантажопідйомність (кг) - 200 - 600, матеріал - чавун, конструкція - неповоротне з кріпильним майданчиком "Medium".
Виробник - ТМ "КАСТОР"
▲  вгору