0
Ми в соцмережах
Найбільший вибір пластикової тари в Україні

Пластикова тара в Україні, особливості вибору і покупки

збільшити зображення Вибрати і купити пластикову тару - PRO-STOCK.

Пластикова тара поєднує в собі універсальність, практичність і доступну вартість. На українському ринку вона представлена в широкому асортименті і використовується практично у всіх галузях народного господарства і в побуті. Це пояснюється великою різноманітністю її видів, а також перевагами, якими володіють пластикові контейнери, ящики, лотки, бокси.

Що потрібно враховувати, при виборі пластикової тари

Євроконтейнери розрізняються за багатьма характеристиками, котори обов'язково слід враховувати, при їх виборі. В першу чергу це стосується матеріалу з якого вони зроблені і сфери застосування. Наприклад, для харчової і фармацевтичної галузі, а також для використання в медичних установах застосовують ізотермічні та харчові контейнери. Вони виготовляються з первинного поліпропілену, і на таку тару є висновок санітарно-епідеміологічної експертизи.

Другим важливим фактором є конструкція пластикового ящика, лотка або боксу. Що теж багато в чому обумовлено сферою застосування. Наприклад, є моделі, які призначені для зберігання і транспортування дрібних деталей і запчастин. Найчастіше їх застосовують на СТО і підприємствах автомобільної промисловості. Антистатичні ящики призначені для захисту електронних приладів і їх компонентів під час транспортування, зберігання і виробничих процесів, від електростатичних розрядів.

Ще один важливий момент - це тип стінок і дна, також можливість вкладати один в один, складати в порожньому вигляді, штабелювати. Більшість моделей пластикових євроконтейнерів виробляються з суцільними або щілинними стінками. Дно також буває одинарне, подвійне ребристе, опукле, перфороване, гладке, стінками. Крім цього, пластикові ящики можуть бути укомплектовані додатковими елементами.

▲  вгору