0
Ми в соцмережах
Шини для навантажувачів "Galaxy YARDMASTER" найкраща пропозиція для вирішення виробничих завдань

Шини для навантажувачів "Galaxy YARDMASTER" - створені для вирішення важких завдань

Шини для навантажувачів

Шини для навантажувачів "Galaxy" - це всесвітньо відомий бренд, корпорації "ATG", визнаного лідера в сфері виробництва індустріальних шин для спецтехніки. Одними з найбільш популярних і поширених є шини для навантажувачів "Galaxy YARDMASTER", які виробляються в Індії. Продукція випускається у великому асортименті типорозмірів, і повністю відповідає всім міжнародним стандартам, що підтверджено сертифікатами TRA, ETRTO, IQNet. Крім цього, виробництво відповідає системам OHSAS 18001 (менеджмент виробничої безпеки та охорони праці) та ISO 14001 (з охорони навколишнього середовища).

Особливості та переваги

Суцільнолиті і пневматичні шини для навантажувачів Galaxy YARDMASTER виробляються з якісних матеріалів за новітніми технологіями, і призначені для техніки, яка працює з високою інтенсивністю і великими навантаженнями. Можуть використовуватися в виробничих цехах, складських комплексах, будівельних майданчиках, торгових залах, річкових і морських портах.

Бандажні шини для навантажувачів Galaxy YARDMASTER відрізняються тривалим терміном служби, високою надійністю, міцністю, стійкістю до зносу, механічних пошкоджень, а також впливу хімічно агресивних середовищ. Шини супереластик для навантажувачів дозволяють працювати в особливо важких і екстремальних умовах, де велика ймовірність пошкодження колеса (проколу, порізу) розбитими шибками, цвяхами, металевою стружкою.

Суцільнолиті шини для навантажувачів Galaxy YARDMASTER виробляються 2-х видів - стандартні і з кліком (замком). Завдяки наявності гумового бурту, істотно спрощується процес монтажу, а також незначно знижується навантаження на ходову частину. Термін служби таких шин в 4-6 разів більше, ніж аналогічних виробів на пневматичному ходу.

▲  вгору