0
Ми в соцмережах
Шини для навантажувачів - асортимент

Шини для навантажувачів, види, представлені в "ПРО-СТОК"

Навантажувачі використовуються сьогодні на промислових підприємствах, складських комплексах, мегамаркетах, торгових майданчиках, на будівельних об'єктах, у логістичних центрах, митних терміналах. Загалом скрізь, де потрібне швидке і надійне переміщення великих вантажів, а також ефективне проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Як правило, техныка для складу даного виду інтенсивно експлуатується в умовах високих навантажень, більша частина яких припадає на шини для навантажувачів. В "ПРО-СТОК" можна купити, колеса в зборі, для навантажувачів, так і окремо для них шини.

Які види бувають та їх особливості

У каталозі компанії, ця категорія продукції розділена на кілька видів.

1) Бандажні шини для навантажувачів також встановлюють на штабелери, портові ролл-трейлери та іншу спеціалізовану техніку, яка експлуатується в особливих умовах. Наприклад, в трюмі корабля, металообробний цех, залізничний вагон, великоваговий термінал і так далі. Вони являють собою суцільнолиті шини, з досить тонким демпфирующим шаром. Характеризуються високим ступенем надійності, тривалим терміном служби, стійкістю до механічних пошкоджень.

2) Шини супереластик для навантажувачів, виготовляють із сучасних матеріалів, на каучуковій основі. Всі вони відрізняються гарною еластичністю, стійкістю до агресивних середовищ і зносостійкістю. Суцільнолиті шини для навантажувачів, зазвичай складаються з 3-х шарів - протектор, проміжний (або середній шар) і внутрішній (утворюється сталевим кордом).

3) Пневматичні шини для навантажувачів. Є найбільш універсальними, і являють собою стандартні шини, які накачуються повітрям. Бувають камерними і безкамерних, а також радіальними і діагональними.

▲  вгору